Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Gorzów Wielkopolski

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę
Osoba do kontaktuFirmy, które zajmują się transportem krajowym bądź międzynarodowym, często spotykają się z ofertą ubezpieczenia OCP – odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Poszczególni ubezpieczyciele dopasowują polisy do zasięgu terytorialnego, wielkości floty firmowej czy rodzaju towarów. Jak jednak znaleźć najlepsze Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Gorzowie Wielkopolskim? Warto w tym celu zwrócić się do multiagencji fullpolisa.pl, zapewniającej dostęp do najbardziej korzystnych ofert na rynku.

Ubezpieczenie OC/OCP – przydatne informacje

Powstająca po otrzymaniu towaru odpowiedzialność, wiążąca się z ryzykiem jego uszkodzenia, całkowitego zniszczenia lub zagubienia, opiewa często na bardzo wysokie sumy, których firma nie jest w stanie pokryć w razie wystąpienia szkody. Odpowiednio dobrane ubezpieczenie pozwala przenieść tę odpowiedzialność na firmę ubezpieczeniową, zapewniając przewoźnikowi i jego klientom stabilność w budżecie. Poszukując polisy Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Gorzowie Wielkopolskim, warto zwrócić się do fullpolisa.pl – multiagencja dobierze optymalne rozwiązanie do indywidualnych potrzeb.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Poszczególni ubezpieczyciele proponują klientom skorzystanie z franszyzy redukcyjnej, która pozwala zmniejszyć kwotę odszkodowania o określony procent. Choć może się wydawać, że nie przynosi to im korzyści, to w praktyce taka franszyza umożliwia samodzielne radzenie sobie z mniejszymi szkodami, a pomoc ubezpieczyciela przewiduje w momencie, kiedy ponoszone koszty są zbyt duże. Dzięki temu maleje opłacana składka. Warto zapoznać się także z oczekiwaniami towarzystwa względem podwykonawców, listów przewozowych czy parkingów, na których kierowcy dokonują postojów. Zdarza się bowiem, że firmy ubezpieczeniowe mają w tym zakresie pewne wymagania, od spełnienia których uwarunkowane jest działanie polisy.

OC i OCP przewoźnika w Gorzowie Wielkopolskim, dostarczane przez fullpolisa.pl

Pozostawanie w kontakcie z multiagencją sprawia, że nieustannie ma się dostęp do najlepszych ofert na rynku, bez konieczności samodzielnego przeszukiwania witryn ubezpieczycieli i wykonywania telefonów do ich biur. Przedstawiciele fullpolisa.pl dokonają rzetelnego porównania dostępnych polis, biorąc pod uwagę:

  • terytorium, na którym działa przewoźnik;
  • rodzaj przewożonych towarów;
  • możliwości finansowe firmy;
  • dodatkowe klauzule;
  • wyłączenia odpowiedzialności towarzystw.

Umożliwi to podjęcie najlepszej decyzji, której rezultatem będzie solidna ochrona ubezpieczeniowa za niewygórowaną cenę.

ZADZWOŃ

609 103 308