Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Jędrzejów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Prawidłowo dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Jędrzejowa może łączyć w sobie konkurencyjną cenę i atrakcyjny zakres. Uzyskanie takiego efektu jest najłatwiejsze, gdy korzysta się z usług multiagencji. Specjaliści fullpolisa.pl chętnie dzielą się wiedzą, dotycząca zabezpieczeń dla branży transportowej. Przygotowują oni zarówno obowiązkowe umowy OC na pojazdy, jak i dobrowolne polisy OCP, chroniące przewoźnika w razie opóźnienia w realizacji zamówienia lub zniszczenia bądź uszkodzenia transportowanych towarów.

  Duże zawirowania na rynku ubezpieczeń OC powodują, że coraz więcej klientów poszukuje oszczędności i zgłasza się do multiagencji. Składki, obliczane na obowiązkowe polisy, mogą się różnić w poszczególnych towarzystwach o kilkaset czy nawet kilka tysięcy złotych! Możliwa oszczędność tego rzędu pojawia się już przy niewielkiej flocie i zdecydowanie nie warto jej pomijać poprzez odnawianie starego ubezpieczenia „z przyzwyczajenia”.

  Aby ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Jędrzejowa stanowiło kompletny pakiet, należy wybrać spośród dostępnych taką umowę OCP, która pokryje ryzyka charakterystyczne dla danego przedsiębiorstwa. Przewóz towarów niebezpiecznych, żywności, papierosów, alkoholu czy sprzętów elektronicznych można objąć ubezpieczeniem, jednak trzeba w tym celu rzetelnie poinformować towarzystwo o zawartości ładunków.

  Przygotowując rozwiązania dla klientów, przedstawiciele fullpolisa.pl biorą pod uwagę szczegóły dotyczące zakresu odpowiedzialności towarzystw – informują oni o działaniu ochrony w razie szkód poza parkingami strzeżonymi, zawartości alkoholu u kierowcy czy czynów o znamionach rażącego zaniedbania bądź winy umyślnej. Niejednokrotnie może się okazać, że dopłacenie kilkuset złotych rocznie do podstawowego zakresu polisy w przyszłości ratuje przewoźnika przed samodzielnym regulowaniem szkód wielokrotnie większych.

  Wszystkie oferty na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Jędrzejowie

  Korzystając z pomocy specjalistów fullpolisa.pl, oszczędzić można mnóstwo czasu i energii, potrzebnych by samodzielnie odszukać najlepsze oferty. W multiagencji są one dostępne w jednym miejscu, a doświadczenie i wiedza pracowników dodatkowo pomagają w szybkim odszukaniu atrakcyjnych rozwiązań.

  Swoje zgłoszenie w fullpolisa.pl można pozostawić również wtedy, gdy do końca aktualnego ubezpieczenia pozostało jeszcze kilka miesięcy. Pracownicy odnotują ten fakt i odezwą się do Państwa, gdy będzie się zbliżał termin wygaśnięcia obecnej polisy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308