Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Jelenia Góra

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Opóźnienie w dostawie, uszkodzenie towaru czy jego zniszczenie, to ryzyka które mogą prowadzić do uruchomienia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Ochronę w ich zakresie zapewnia solidnie dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Jeleniej Górze szeroki wybór tego typu polis zapewnia multiagencja fullpolisa.pl, dostosowując kształt umowy do charakterystyki danego przewoźnika.

  Posiadane ubezpieczenie OCP wpływa pozytywnie na stabilność finansową firmy. Ewentualne szkody można bowiem pokryć z sumy gwarancyjnej, zamiast samodzielnie ponosić ich koszt. Dobra polisa jest także atutem w negocjacjach z kontrahentami – obecnie większość zamawiających oczekuje, że ich towar będzie odpowiednio ubezpieczony.

  Prezentując ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Jeleniej Góry, uwzględniamy zakres terytorialny jego zleceń, pożądaną górną granicę odpowiedzialności towarzystwa (suma gwarancyjna) czy rodzaj ładunków. Jeżeli np. są to substancje przewożone w cysternach, to zakres ochrony można rozszerzyć o szkody spowodowane niedokładnym ich umyciem.

  Na które wyłączenia warto zwrócić szczególną uwagę?

  Przedstawiciele fullpolisa.pl mogą omówić z klientem brzmienie poszczególnych wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela. Jest to ważny fragment każdej umowy ubezpieczenia, pozwalający bardziej precyzyjnie przewidzieć okoliczności, w których można spodziewać się wypłaty odszkodowania oraz określić sytuacje, w których firma jej odmówi.

  Przykładowe wyłączenia odpowiedzialności (różne w każdym z towarzystw), są spowodowane m.in. przez: zawartość alkoholu we krwi kierowcy, parkowanie poza parkingami strzeżonymi, niewpisanie podwykonawców do listu przewozowego, rażące niedbalstwo ubezpieczonego lub jego pracownika itp.

  Warto pamiętać także o tym, że większość towarzystw – za dodatkową dopłatą – pozwala wykreślić niektóre wyłączenia odpowiedzialności!

  Jak znaleźć odpowiednie ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Jeleniej Górze?

  Najszybsze i najskuteczniejsze poszukiwania umożliwia fullpolisa.pl. Przedstawiciele multiagencji posiadają bogatą wiedzę i różnorodne doświadczenia, związane z zabezpieczaniem interesów firm transportowych. Dzięki temu mogą oni sprawnie dobrać kształt ochrony do potrzeb konkretnego klienta, pomagając mu tym samym zaoszczędzić cenny czas i energię.

  ZADZWOŃ

  609 103 308