Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Katowice

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Niemal każdy przynajmniej raz w życiu był świadkiem sytuacji, w której samochód ciężarowy np. uczestniczył w kolizji lub jego kierowca musiał zimą oczekiwać przed wysokim wzniesieniem na przyjazd pługu, by móc wykonać podjazd. Dla firm transportowych tego typu utrudnienia to codzienność, a największym zmartwieniem jest wówczas przedłużający się czas realizacji przewozu i ewentualne konsekwencje finansowe z tym związane. Warto na taką ewentualność odpowiednio się zabezpieczyć i zakupić polisę ubezpieczenia OC i OCP przewoźnika. W Katowicach tego typu umowy oferuje fullpolisa.pl, mając dostęp do najlepszych ofert i czołowych towarzystw na rynku.

  Ubezpieczenie OC/OCP – ważne informacje

  Przewożąc towary o znacznej wartości, należy zdawać sobie sprawę z rozmiarów, jakie przyjmuje odpowiedzialność firmy transportowej. Uszkodzenie bądź zniszczenie ładunku, a nawet dowiezienie go w całości, ale później niżby to wynikało z zapisów umowy, to tylko niektóre z przyczyn roszczeń, kierowanych przez niezadowolonych klientów. W sytuacji niekorzystnego werdyktu sądu, firma musi pokryć odszkodowanie, niejednokrotnie znacznie obciążające jej budżet. Warto zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami, wykupując solidne ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Katowicach szeroki przegląd rynku zapewnia fullpolisa.pl. Po spotkaniu z przedstawicielem podjęcie decyzji będzie znacznie łatwiejsze, a zakupione ubezpieczenie pozwoli spać spokojnie, bez obaw o stabilność finansową firmy. W poszczególnych ofertach można wybierać m.in. wartość franszyzy redukcyjnej i franszyzy integralnej, co pozwala także dostosować poziom składki do możliwości przedsiębiorstwa w zakresie opłacania składek.

  OC i OCP przewoźnika w Katowicach, przy pomocy fullpolisa.pl

  Mając na swoim koncie wiele udzielonych porad i przygotowanych ofert, przedstawiciele fullpolisa.pl szybko i sprawnie diagnozują potrzeby ubezpieczeniowe swoich klientów, mogąc zaproponować im adekwatne polisy. Multiagencja prowadzi aktywną współpracę z czołowymi towarzystwami, a jej pracownicy dobrze znają zakres proponowanych ubezpieczeń, wysokości składek, klauzule dodatkowe (rozszerzające polisę) oraz wyłączenia odpowiedzialności. Te ostatnie są szczególnie ważne, ponieważ definiują sytuacje, w których ubezpieczyciel może odmówić wypłaty świadczenia klientowi.

  ZADZWOŃ

  609 103 308