Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Kielce

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Rosnące wymagania klientów oraz pojawianie się wielu nowych firm powodują, że konkurencja w branży transportowej zaostrza się. Podmioty zlecające przewóz towarów, oprócz krótkiego czasu wykonania, zwracają dużą uwagę także na bezpieczeństwo powierzonych dóbr materialnych. Aby ja zapewnić, należy zaopatrzyć się w solidną polisę ubezpieczenia OC i OCP przewoźnika. W Kielcach duży wybór takich umów zapewnia multiagencja fullpolisa.pl.

  Ubezpieczenie OC/OCP – dlaczego warto się nim zainteresować?

  Samodzielne wypłacanie odszkodowań, po które zgłaszają się do firmy transportowej klienci, może skutkować drastyczną sytuacją jej budżetu. Nawet jeżeli prowadzona działalność przynosi zyski, a kolejni zadowoleni zleceniodawcy wracają z nowymi zamówieniami, zawsze istnieje ryzyko, że któregoś razu towar zostanie znacznie uszkodzony bądź zniszczony podczas transportu. Klient może wówczas chcieć załatwić sprawę polubownie i oczekiwać zaspokojenia roszczenia lub skierować sprawę na drogę sądową. Niezależnie od tego, na co się ostatecznie zdecyduje, firma transportowa może zostać obciążona wielkimi sumami. Optymalnym rozwiązaniem, by takim sytuacjom zapobiegać, jest dobrze dobrana polisa ubezpieczenia OC i OCP przewoźnika (w Kielcach wiele takich ofert posiada fullpolisa.pl). Pozwoli ona odciążyć budżet przedsiębiorstwa, skoncentrować się na rozszerzaniu działalności, budowaniu floty i zatrudnianiu nowych kierowców. Znacznie łatwiej bowiem zawrzeć w planie finansowym na kolejny rok jedynie koszt składki ubezpieczeniowej, niż przewidzieć, czy coś złego się przydarzy, a jeżeli tak – to jak duże będzie obciążenie z tego wynikające.

  OC i OCP przewoźnika w Kielcach za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Każdy, kto prowadzi działalność transportową, powinien posiadać nieograniczony dostęp do ofert ubezpieczenia OCP. Współpraca z multiagencją pozwala uzyskać informacje na temat najlepszych polis na rynku, nie poświęcając przy tym mnóstwa czasu na spotkania z wieloma przedstawicielami i wertowanie opasłych tomów pisanych trudnym językiem. Pracownicy fullpolisa.pl prezentują jasne i czytelne zestawienia, uwzględniające propozycje czołowych ubezpieczycieli. Uwzględnione zostają: zakres ochrony, wielkość składki, dodatkowe klauzule (np. dotyczące przewozu towarów niebezpiecznych) oraz wyłączenia odpowiedzialności. Dzięki temu klient jest doskonale zorientowany w tym, kiedy jego ubezpieczenie zadziała, a kiedy ubezpieczyciel prawdopodobnie odmówi wypłaty jakichkolwiek pieniędzy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308