Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Legnica

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Uszkodzenie przewożonego towaru bądź nieterminowe dostarczenie go we wskazane miejsce to zdarzenia, które mogą być źródłem roszczeń ze strony kontrahentów. Przed samodzielnym ponoszeniem odpowiedzialności cywilnej w tym zakresie chroni ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Legnicy dostęp do takich umów zapewnia multiagencja fullpolisa.pl. Jej przedstawiciele dopasowują zakres ochrony do prowadzonej przez klienta działalności.

  Warto zwrócić uwagę na różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami – każde z towarzystw ma inny zakres podstawowej ochrony oraz proponuje rozmaite rozszerzenia odpowiedzialności. Mogą one być związane m.in. z rażącym zaniedbaniem, doprowadzającym do szkody, obecnością alkoholu we krwi kierowcy czy działalnością podwykonawców.

  Im więcej informacji przekaże się przedstawicielowi podczas rozmowy, tym lepiej pozna on sytuację przedsiębiorstwa i będzie mógł skutecznie dobrać odpowiednią polisę. Każda firma, kupująca ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Legnicy, spotyka się bowiem z innymi ryzykami, które uzależnione są ściśle od rodzaju przewożonych towarów, ich wartości czy kierunku transportów.

  Co jeszcze warto wiedzieć nt. ubezpieczenia OCP?

  Każda z polis posiada określone wyłączenia odpowiedzialności – sytuacje, w których ubezpieczyciel z pewnością odmówi wypłaty odszkodowania. Warto zapytać o nie przedstawiciela multiagencji, tak by móc aktywnie zapobiegać ich wystąpieniu.

  Do polis OCP można włączyć także franszyzę redukcyjną – parametr ten obniża wysokość otrzymywanych świadczeń o ustalony procent, skutkując jednocześnie zmniejszeniem należnej składki.

  Gdzie można znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Legnicy?

  Multiagencja udostępnia swoim klientom najlepsze oferty na rynku, co jest możliwe dzięki współpracy z czołowymi ubezpieczycielami. Mogą Państwo dzięki temu oszczędzić czas, który trzeba byłoby poświęcić na samodzielne wertowanie warunków poszczególnych umów, porównywanie cen składek i wyłączeń odpowiedzialności. Z przedstawicielem fullpolisa.pl zrobią to Państwo znacznie szybciej, a w razie pojawienia się pytań, udzieli on wyczerpujących odpowiedzi.

  Przyjmujemy zgłoszenia również od klientów, którym do końca ubezpieczenia zostało jeszcze kilka tygodni lub miesięcy. Odnotowujemy termin wygaśnięcia aktualnej polisy i zgłaszamy się z odpowiednim wyprzedzeniem, by umożliwić porównanie ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308