Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Lubelskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Podobnie, jak w niemal każdej dziedzinie, także w zawodowym przewozie towarów oferta ubezpieczeniowa stale się poszerza. Pojawiają się nowe ryzyka, możliwe do objęcia ochroną, oraz zmieniają się wysokości składek. Na bieżąco z rynkowymi nowościami pozostaje multiagencja fullpolisa.pl, oferująca ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Lubelskiem. Porównując polisy różnych towarzystw, można dostrzec okazję do zaoszczędzenia znacznych kwot lub poszerzyć zakres ochrony o ważne – z punktu widzenia przedsiębiorstwa – ryzyko.

  Podstawowe korzyści z posiadania polisy dla przewoźnika

  Tego typu ubezpieczenie cieszy się coraz większym uznaniem w oczach klientów firm transportowych – preferują oni usługi świadczone przez podmioty, które dbają o ich bezpieczeństwo. Sama ta świadomość wpływa na podejmowane przez nich decyzje, natomiast – w razie wystąpienia szkody – korzyść odnosi również przewoźnik. Łatwiej bowiem włączyć do firmowego budżetu koszt składki ubezpieczeniowej (znany „z góry”), niż przewidywać wysokość ewentualnych szkód i rezerwować środki na związane z nimi wypłaty. Jest to więc kolejna zaleta, jaką zapewnia ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W lubelskim, tak samo jak i w innych województwach, uwagę zwracają statystyki wypadków i kolizji z udziałem samochodów ciężarowych. W wielu takich pojazdach znajduje się cenny towar, o którego bezpieczeństwo warto zawczasu zadbać poprzez zakup odpowiedniego ubezpieczenia.

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy OCP?

  Poszczególne oferty różnią się nie tylko pod względem wysokości składki – inny jest także zakres ochrony, udzielanej przez dane towarzystwo. Warto sprawdzić, czy obejmuje ona na przykład szkody wynikające ze złamania przepisów ruchu drogowego podczas przewozu, szkody będące wynikiem niedokładnego umycia cysterny, kradzieże towaru na niestrzeżonych parkingach itp. Na uwagę zasługują też wyłączenia odpowiedzialności, które skutkują możliwością odmowy wypłaty świadczenia przez ubezpieczyciela.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w lubelskim proponowane przez fullpolisa.pl

  Rozpoczynając rozmowy z klientem, przedstawiciele multiagencji stawiają sobie za cel ustalenie jego realnych potrzeb ubezpieczeniowych i dopasowanie takiego zakresu ochrony, który będzie odpowiadał zagrożeniom dotyczącym jego przedsiębiorstwa. Szeroki wybór ofert pozwala na elastyczne kształtowanie ubezpieczenia.

  ZADZWOŃ

  609 103 308