Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Rzeszów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Odpowiedzialność cywilna przewoźników związana jest z powierzanym im do transportu towarem oraz z należytym wykonaniem kontraktu (obejmującego miejsce i czas dostarczenia przesyłki). By zarobkowe przewożenie towarów było działalnością stabilną, regularnie przynoszącą zakładane wcześniej zyski, warto zadbać o ubezpieczenie Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Rzeszowie oferty z tej dziedziny dostarcza fullpolisa.pl, zapewniając solidny przegląd rynku i dobranie polisy do charakterystyki danego przedsiębiorstwa.

  Ubezpieczenie OC/OCP – jakie zapewnia korzyści?

  W zależności od wartości przewożonego towaru, składu floty i generowanego obrotu, odszkodowania które firma transportowa musi wypłacić klientom w razie wystąpienia niesprzyjających okoliczności, mogą znacznie obciążać budżet i utrudniać dalsze działania. Warto więc wygospodarować pewną część dochodu na opłacenie składek ubezpieczeniowych, przenoszących opisaną wyżej odpowiedzialność na podmiot trzeci, czyli na ubezpieczyciela. Uwolni to właściciela firmy i jego kierowców od zmartwień i trosk, dotyczących bezpieczeństwa przewożonych towarów. W uzyskaniu cennych informacji na temat Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Rzeszowie, pomóc może fullpolisa.pl.

  Co jeszcze warto wiedzieć?

  Poszczególne umowy różnią się pod względem zakresu ochrony oraz wysokości franszyzy integralnej, czyli kwoty do której ubezpieczyciel nie odpowiada za szkodę. Innym parametrem jest franszyza redukcyjna, obniżająca wypłacane odszkodowania o określony procent. Dzięki temu klient może sam sobie radzić z niewielkimi szkodami, a odpowiedzialność za te większe scedować na ubezpieczyciela. Wpływa to na ostateczną wysokość składki.

  OC i OCP przewoźnika w Rzeszowie, zapewniane przez fullpolisa.pl

  Korzystając z usług fullpolisa.pl, można liczyć na wysoką wiedzę i doświadczenie doradców, pozwalające zróżnicować dostępne oferty pod kątem najważniejszych parametrów. Przejrzysta prezentacja uwzględni m.in. wyłączenia odpowiedzialności, za sprawą których ubezpieczyciel może odmówić wypłaty, wysokości składek w poszczególnych firmach, dodatkowe klauzule, rozszerzające udzielaną ochronę o kolejne ryzyka i wiele, wiele innych. Multiagencja fullpolisa.pl współpracuje z czołowymi ubezpieczycielami na rynku, dlatego jej klienci posiadają gwarancję dostępu do najlepszych polis.

  ZADZWOŃ

  609 103 308