Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Sochaczew

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę
Osoba do kontaktuPolisy chroniące przewoźnika w zakresie odpowiedzialności cywilnej koncentrują się głównie na sytuacjach, w których nie została właściwie wykonana usługa transportowa albo jej wykonanie w ogóle nie było możliwe. Obejmują one m.in. uszkodzenia towaru, opóźnienia w terminach dostaw itp. Solidne ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Sochaczewie można otrzymać za pośrednictwem multiagencji fullpolisa.pl – jej pracownicy przygotowują indywidualne oferty dla każdego z klientów.

Chcąc dopasować ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Sochaczewa dokładnie do jego potrzeb, doradca musi znać m.in. zakres terytorialny przedsiębiorstwa (dokąd wykonywane są kursy), rodzaj przewożonych towarów, oczekiwaną sumę gwarancyjną i kilka innych danych, o które zapyta on podczas rozmowy.

O jakie ryzyka można rozszerzyć polisę OCP?

Ubezpieczając odpowiedzialność cywilną przewoźnika, warto wziąć pod uwagę ewentualne rozszerzenia do podstawowej polisy. Mogą one obejmować m.in. towary obarczone szczególnym ryzykiem. Przedstawiciel fullpolisa.pl poinformuje Państwa także o tym, czy dany ubezpieczyciel wymaga od klientów parkowania jedynie na parkingach strzeżonych oraz czy można wykreślić ten obowiązek z zakresu polisy. Inną kwestią jest współpraca z podwykonawcami – każdy z ubezpieczycieli inaczej reguluje ten składnik ubezpieczenia. Warto o tym wiedzieć i poruszyć ten temat podczas rozmowy z pracownikiem multiagencji, by nie pozostać w trudnej sytuacji pozbawionym odszkodowania. Rozszerzenie zakresu ochrony o szkody spowodowane rażącym niedbalstwem to kolejna z pozycji, która może się przydać w zawieranej polisie.

Gdzie szukać oferty na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Sochaczewie?

Najkorzystniejszym rozwiązaniem wydaje się być współpraca z multiagencją ubezpieczeniową. Fullpolisa.pl prezentuje bowiem oferty towarzystw cieszących się największym zaufaniem na rynku. Mogą Państwo dzięki temu zaoszczędzić cenny czas, potrzebny na wykonywanie telefonów, odwiedzanie biur oraz analizę materiałów reklamowych i wzorów umów, konieczne podczas samodzielnego badania rynku.

Zapraszamy do zgłaszania się do naszej firmy, nawet jeśli do wygaśnięcia aktualnego ubezpieczenia pozostało jeszcze kilka miesięcy. W odpowiednim momencie odezwie się do Państwa nasz pracownik, przypominając o rozpoczętej rozmowie i prezentując aktualne na dany moment, atrakcyjne oferty.

ZADZWOŃ

609 103 308