Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Sosnowiec

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Multiagencja fullpolisa.pl specjalizuje się w dostarczaniu odpowiednio dopasowanych instrumentów finansowych swoim klientom. Jednym z nich jest ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Sosnowcu działają firmy o różnych flotach czy terytoriach, na których wykonują zlecenia, jednak wszystkim im fullpolisa.pl może zaproponować odpowiednie ubezpieczenia. Oferty przygotowywane są przez nas indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki działania danego przedsiębiorstwa.

  Zapraszamy do porównania cen ubezpieczeń obowiązkowych – różnice między wysokościami składek OC posiadacza pojazdu w poszczególnych towarzystwach mogą wynosić kilkaset, a czasem nawet kilka tys. zł! Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze z pewnością przydadzą się w przedsiębiorstwie, np. by zainwestować w jego rozwój.

  Jakie dodatkowe informacje warto posiadać?

  Przedstawiając oferty na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Sosnowca, pracownicy fullpolisa.pl zwracają uwagę na zakres ochrony i informują o sytuacjach, które wykluczają możliwość otrzymania świadczenia. Dzięki temu każdy z klientów jest w pełni świadomy, na jakich zasadach funkcjonuje jego umowa.

  Warto w tym miejscu zwrócić uwagę m.in. na ewentualny obowiązek umieszczenia podwykonawcy w liście przewozowym, kwestie wydania towaru osobie nieuprawnionej czy jego niewłaściwego załadowania. Szczegółowe omówienie z przedstawicielem zakresu danego ubezpieczenia może pomóc zaoszczędzić w przyszłości wielu kłopotów i… pieniędzy.

  Istotną kwestią jest także odpowiedzialność ubezpieczyciela za szkody z winy umyślnej lub rażącego zaniedbania, którą można włączyć, ale nie znajduje się ona w podstawowej ofercie większości towarzystw.

  Która z multiagencji najtrafniej dobiera ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Sosnowcu?

  Przedstawiciele fullpolisa.pl posiadają różnorodne doświadczenia i bogatą wiedzę, zdobytą podczas wielu rozmów z klientami. Dzięki temu szybko i sprawnie dopasowują oni kształt udzielanej ochrony do charakterystyki konkretnego przedsiębiorstwa. Mogą Państwo być pewni, że zawierana umowa odpowiednio zabezpieczy najważniejsze ryzyka, występujące podczas realizacji codziennych zleceń.

  Zachęcamy Państwa do pozostawienia swojego adresu e-mail lub telefonu – nasz przedstawiciel odezwie się przed końcem aktualnego ubezpieczenia, by zaproponować porównanie ofert w interesującym Państwa zakresie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308