Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Strzelce Opolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Odpowiedzialność cywilna przewoźnika definiowana jest przez akty prawne zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Jest ona uruchamiana m.in. w razie dostarczenia ładunku po umówionym terminie czy jego uszkodzenia. Skuteczną ochronę dla podmiotów z branży transportowej zapewnia w tym zakresie odpowiednie ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Strzelcach Opolskich swoją działalność prowadzi fullpolisa.pl. Przedstawiciele multiagencji tworzą wspólnie z klientami polisy odpowiadające indywidualnym ryzykom, przed jakimi stają każdego dnia ich przedsiębiorstwa.

  Uwzględniają oni wówczas zasięg terytorialny wykonywanych zleceń (dostępnych kilka wariantów), rodzaj przewożonych ładunków (np. towary niebezpieczne ADR, sprzęt elektroniczny, papierosy i alkohol itp.), posiadaną flotę oraz wysokość oczekiwanej sumy gwarancyjnej. Każdy z powyższych czynników ma wpływ na cenę polisy, dlatego warto poświęcić nieco uwagi na staranny wybór ryzyk – zaznaczyć te, z którymi faktycznie ma się do czynienia i pominąć takie, które firmy w ogóle nie dotyczą.

  Czym skutkują franszyzy redukcyjne w ubezpieczeniach?

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika ze Strzelców Opolskich może posiadać franszyzę redukcyjną. Obniży ona co prawda wysokość otrzymywanych odszkodowań (o określoną kwotę lub procent), ale jednocześnie wpłynie na zmniejszenie należnej za polisę składki.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl informują też rzetelnie o wyłączeniach w danej umowie. Są to okoliczności, które wykluczają odpowiedzialność ubezpieczyciela, w rezultacie będąc powodem odmowy wypłaty odszkodowania.

  Gdzie znaleźć najlepiej dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Strzelcach Opolskich?

  Korzystając ze współpracy z fullpolisa.pl, zyskują Państwo dostęp do wszystkich najlepszych ofert na rynku. Rzetelne ich porównanie oraz czytelne zestawienia ułatwiają podjęcie świadomej decyzji. To znacznie łatwiejsze, niż samodzielne wertowanie obfitych wzorów umów wieczorami i nocami oraz poszukiwanie definicji trudnych pojęć, których w tego typu tekstach jest wiele.

  Zachęcamy Państwa do pozostawienia zgłoszenia również jeśli aktualne ubezpieczenie pozostanie ważne przez kilka tygodni bądź miesięcy. Przed terminem jego wygaśnięcia odezwie się do Państwa przedstawiciel fullpolisa.pl, prezentując aktualne na dany czas oferty.

  ZADZWOŃ

  609 103 308