Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Toruń

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Każda firma, która działa w branży przewozu towarów i wiąże z nią swoją przyszłość, powinna zainteresować się ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, czyli OCP. Dotyczy to zarówno transportu krajowego, jak i międzynarodowego oraz kabotażu. Najlepsze oferty na OC lub OCP przewoźnika w Toruniu dostępne są w multiagencji ubezpieczeniowej fullpolisa.pl.

  Ubezpieczenie OC/OCP – podstawowe dane

  Świadomość wartości towaru, który znajduje się na naczepie samochodu, niejednemu kierowcy i właścicielowi spędza sen z powiek. Wielotysięczne bądź milionowe kwoty, które trzeba uregulować w razie uszkodzenia przewożonych dóbr, ich kradzieży czy opóźnienia dostawy, warto przenieść na odpowiedniego ubezpieczyciela, by nie zaburzać płynności finansowej przedsiębiorstwa. Dodatkowym atutem skorzystania z polisy jest wzrost rangi firmy w oczach potencjalnych klientów – oni również wolą powierzać swój towar komuś, kto w razie problemów zapewnia sprawne pokrycie wartości szkód. Poszukując ubezpieczenia OC lub OCP przewoźnika w Toruniu, najlepiej zwrócić się do multiagencji fullpolisa.pl, posiadającej dostęp do wiodących towarzystw na rynku.

  Dodatkowe informacje nt. polis OCP

  Ubezpieczyciele mogą dawać klientom możliwość ustalania franszyzy redukcyjnej bądź integralnej. Są to kwoty, do których odpowiedzialność nie obowiązuje lub które obniżają wartość wypłacanego świadczenia. Z pozoru wydaje się, że ich stosowanie nie jest korzystne, jednak w praktyce mogą znacznie obniżyć wysokość składki ubezpieczeniowej. Warto zapoznać się także ze zbiorem obowiązków, które musi spełnić klient, by ochrona działała. Towarzystwo może bowiem oczekiwać konkretnego sposobu podawania danych w listach przewozowych bądź określać czas, w jakim należy zgłosić szkodę po jej wystąpieniu. Często spotykanym wyłączeniem jest również to, które dotyczy zawartości alkoholu we krwi kierowcy – powinien on być zawsze trzeźwy, podobnie jak w przypadku „zwykłego” ubezpieczenia OC.

  OC i OCP przewoźnika w Toruniu, zapewniane przez fullpolisa.pl

  Rozmowa z przedstawicielem multiagencji jest źródłem przydatnych informacji, dotyczących np. najważniejszych różnic pomiędzy dostępnymi na rynku ofertami. Czytelne porównanie propozycji poszczególnych ubezpieczycieli w zakresie OC przewoźnika pozwala na świadome podjęcie najlepszej decyzji. Pracownicy fullpolisa.pl przygotowani są na pytania klientów, dotyczące zakresu ochrony, wyłączeń odpowiedzialności itp. Dobierają oni oferty z uwzględnieniem sytuacji finansowej klienta, wielkości floty, terytorium na którym działa firma i innych czynników.

  ZADZWOŃ

  609 103 308