Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Wałbrzych

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika (w Wałbrzychu dostępne za pośrednictwem fullpolisa.pl) pomaga ochronić się przed skutkami finansowymi niedostarczenia towaru na czas bądź jego uszkodzenia. Nienależyte wykonanie umowy może bowiem spowodować powstawanie roszczeń ze strony Klientów, które przewoźnik musi samodzielnie pokryć lub wykorzystać do tego stosowną polisę. Szeroki wybór tego typu umów proponuje nasza multiagencja.

  W branży transportowej występuje szereg ryzyk, związanych np. z wydaniem towaru niewłaściwej osobie bądź koniecznością uprzątnięcia miejsca po wypadku. Warto poświęcić nieco uwagi na ich analizę i sprawić, by jak najwięcej z nich było pokrytych przez ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Wałbrzychu i okolicach działa wiele firm, które korzystają z pomocy podwykonawców – warto sprawdzić, czy posiadana polisa wymaga wpisywania ich w list przewozowy, jako warunek otrzymania odszkodowania. Podobnie jest w przypadku obowiązku dokonywania postoju tylko na parkingach strzeżonych.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl posiadają głęboką wiedzę na temat zakresu ubezpieczeń poszczególnych towarzystw – z chęcią odpowiedzą oni na każde Państwa pytanie. Jeżeli dane ryzyko nie jest dostępne u jednego z ubezpieczycieli, wówczas postarają się odnaleźć firmę, która udziela oczekiwanej ochrony. Oferta rynkowa stale dostosowuje się do codzienności w branży – obecnie można ubezpieczyć się np. na wypadek uszkodzenia towaru przez nielegalnych imigrantów, którzy dostają się do przestrzeni ładunkowej bez wiedzy kierowcy.

  Jakie są skutki zastosowania franszyzy redukcyjnej w polisie?

  Parametr ten obniża wartość odszkodowań o określony procent lub kwotę. Służy on temu, by niewielkie kwoty klient pokrywał samodzielnie, a z ubezpieczenia korzystał jedynie wtedy, kiedy roszczenie przewyższa aktualne możliwości budżetowe. Takie rozwiązanie pozwala obniżyć wysokość opłacanej składki.

  Na cenę ubezpieczenia wpływa także szereg innych czynników, np. rodzaj przewożonych towarów, kraje na terenie których firma wykonuje zlecenia czy – przede wszystkim – wysokość sumy gwarancyjnej.

  Kto oferuje właściwie dopasowane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Wałbrzychu?

  Podstawową zaletą współpracy z multiagencją jest możliwość dopasowania zakresu ochrony w elastyczny sposób. Dzięki pełnomocnictwom udzielonym przez wiodące towarzystwa ubezpieczeniowe, klienci fullpolisa.pl mają dostęp do najlepszych ofert na rynku. Szeroki wybór pomaga w podjęciu najlepszej dla Państwa decyzji – o jakości ubezpieczenia nie decyduje bowiem jego cena, ale dopasowanie do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

  ZADZWOŃ

  609 103 308