Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Warszawa

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Ubezpieczenie OCP Warszawa

  Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) dedykowane jest podmiotom, które zajmują się zarobkowym przewozem towarów. Obejmować może zarówno ruch krajowy, jak i międzynarodowy oraz np. kabotaż na terenie Niemiec. Poszukując OCP przewoźnika w Warszawie, warto zwrócić uwagę na usługi fullpolisa.pl.

  Jakie korzyści daje ubezpieczenie OC przewoźnika?

  Ze względu na znaczną wartość towaru przewożonego pojazdami należącymi do floty, odpowiedzialność majątkowa spoczywająca na firmie może sięgać setek tysięcy bądź nawet milionów złotych. Solidne ubezpieczenie zapewnia pełną ochronę, działającą w razie pojawienia się niesprzyjających okoliczności, jak np.: kradzież lub zniszczenie towaru. Stanowi ono także atut w negocjacjach z klientami, którzy czują się pewniej, zlecając przewóz firmie gwarantującej bezpieczeństwo finansowe w każdej sytuacji.

  Jak działa ubezpieczenie OCP?

  Takie ubezpieczenie przenosi odpowiedzialność na towarzystwo ubezpieczeniowe, dzięki czemu w razie opóźnienia w dostawie towaru, jego przypadkowego uszkodzenia bądź kradzieży, roszczenia zostają zaspokojone z polisy. Poszukując OC lub OCP przewoźnika w Warszawie, warto skorzystać z usług multiagencji fullpolisa.pl. Przedstawiciele firmy uwzględniają indywidualne potrzeby klientów, m.in. skład floty, terytorium, na jakim działa przewoźnik oraz rodzaj towarów, które przewozi. Nie jest problemem ubezpieczenie się np. na wypadek wystąpienia nieoczekiwanych kosztów przechowania ładunku w razie awarii samochodu czy podstawienie drugiego auta. Polisa może obejmować także klauzule dotyczące przewożenia niebezpiecznych substancji, a przy większych umowach dostępne są atrakcyjne rabaty. Składka ubezpieczeniowa w zależności od towarzystwa może być zależna od obrotów firmy, wartości i rodzaju przewożonych towarów, ewentualnego udziału własnego (franszyzy redukcyjnej) oraz ponadstandardowych ryzyk.

  OC i OCP przewoźnika w Warszawie za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Zakres ubezpieczenia ustalony zostaje samodzielnie przez Klienta, w oparciu o doświadczenie i wiedzę przedstawicieli firmy. Poinformują oni także o możliwych wyłączeniach odpowiedzialności ubezpieczycieli, tak by treść polisy była w 100 % zrozumiała dla Klienta. Fullpolisa.pl to dostęp do wszystkich najlepszych ofert w jednym miejscu, dlatego współpraca z multiagencją pozwala zaoszczędzić cenny czas i energię, załatwić sprawnie kwestie ubezpieczeniowe i skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności.

  ZADZWOŃ

  609 103 308