Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Wrocław

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Polisy OCP (odpowiedzialność cywilna przewoźnika) stworzone zostały dla firm zajmujących się profesjonalnym przewozem towarów. W zależności od zasięgu przedsiębiorstwa, obejmują one ruch na terenie kraju lub zagraniczny, nie wyłączając kabotażu. Sprawdzając oferty OC/OCP przewoźnika we Wrocławiu, warto zapoznać się z propozycjami z fullpolisa.pl

  Co można zyskać, korzystając z OC przewoźnika?

  Duża wartość towaru, powierzanego firmie transportowej powoduje, że ciąży na niej także wysoka odpowiedzialność majątkowa. Kwoty sięgające kilkuset tysięcy bądź kilku milionów złotych nie należą w tej branży do rzadkości. Prawidłowo dobrana polisa uwzględnia ochronę np. w razie kradzieży bądź uszkodzenia towarów, które w takiej sytuacji nie mogą dotrzeć do celu zgodnie z umową. Takie ubezpieczenie jest dużym plusem dla firmy podczas negocjacji z klientami – chętniej zlecą oni przewóz komuś, kto gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas realizacji zlecenia oraz chętnie chwali się posiadaną polisą OC/OCP przewoźnika. We Wrocławiu najłatwiej zawrzeć taką umowę poprzez fullpolisa.pl.

  Szczegółowe zapisy umów

  Każdy z ubezpieczycieli, oprócz opisania zakresu ochrony, definiuje również obowiązki ubezpieczonego. Warto je dokładnie poznać, ponieważ może się okazać np. że towarzystwo ubezpieczeniowe oczekuje od klientów, by parkowali jedynie na strzeżonych parkingach lub nie ponosi odpowiedzialności za podwykonawców swojego klienta (wariant ten może być dostępny w rozszerzeniach podstawowych polis). Dobrze jest się w tych zapisach orientować, by wiedzieć kiedy będzie można skorzystać z OC. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek, gdy wydarzy się nieoczekiwana sytuacja.

  OC i OCP przewoźnika we Wrocławiu, oferowane przez fullpolisa.pl

  Doświadczenie i wiedza przedstawicieli multiagencji pozwalają pomóc w wyborze najlepszego z możliwych ubezpieczeń. Biorą oni pod uwagę wyłączenia odpowiedzialności, które są różne, w zależności od wybranej firmy ubezpieczeniowej. W rozmowie z klientem, pracownicy fullpolisa.pl są gotowi szczegółowo objaśnić sposób działania danej polisy, tak by wszystkie kwestie były dla niego jasne. Multiagencja prowadzi aktywną współpracę z czołowymi ubezpieczycielami, dzięki czemu jej klienci nie muszą chodzić „od biura do biura” – mogą wszystko załatwić w jednym miejscu, a zaoszczędzony czas poświęcić na planowanie dalszej działalności firmy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308