Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Zgorzelec

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Przewożenie drogocennego towaru jest źródłem odpowiedzialności za dostarczenie go na czas oraz w nienagannym stanie. Ochrona, jaką daje ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika (w Zgorzelcu dostępne przez fullpolisa.pl), ściąga ciężar tej odpowiedzialności z firmy transportowej i przenosi na towarzystwo ubezpieczeniowe. W zamian za opłacenie składki zgadza się ono pokryć koszty związane np. z uszkodzeniem towaru lub opóźnieniem w dostawie. Umowy dostępne w fullpolisa.pl można elastycznie dostosować do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

  Bierze się wówczas pod uwagę m.in. obecność towarów podwyższonego ryzyka (komputery i sprzęt RTV, alkohol i wyroby tytoniowe, leki itp.), współpracę z podwykonawcami, przewożenie przedmiotów z kategorii ADR, czy poszerzenie zakresu ochrony o różnego rodzaju szkody związane z kradzieżą lub o szkody powstałe w momencie kiedy pojazd nie ma ważnego badania technicznego (jeżeli fakt ten nie wpływa na wystąpienie danego zdarzenia).

  Które ryzyka warto włączyć w zakres ubezpieczenia OCP?

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Zgorzelcu powinno obejmować ochronę tych ryzyk, które są najbardziej prawdopodobne dla danej firmy. Nie ma bowiem sensu np. dokupowanie klauzuli dotyczącej transportu paliw cysternami, jeżeli przedsiębiorstwo w ogóle się tym nie zajmuje.

  Z drugiej strony, jeżeli korzysta się z pomocy podwykonawców, to warto posiadać taką polisę, która nie wymaga każdorazowego wpisywania ich danych do listów przewozowych. Na wszystkie tego typu niuanse zwracają uwagę specjaliści z fullpolisa.pl, starając się dobrać ubezpieczenie dokładnie do charakterystyki danego klienta i podejmowanych przez niego zleceń. Ochrona może obejmować np. również szkody spowodowane w wyniku złamania przepisów ruchu drogowego przez kierowcę.

  Gdzie znaleźć najlepiej dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Zgorzelcu?

  Podstawowym zadaniem przedstawicieli fullpolisa.pl jest dopasowanie zakresu ochrony do ryzyk, z którymi spotyka się na co dzień przedsiębiorstwo. Pracownicy multiagencji, korzystając z czołowych ofert na rynku, zaprezentują Państwu ich dokładny przegląd i wskażą najważniejsze różnice. Pozwoli to zaoszczędzić cenny czas oraz świadomie wybrać najlepsze ubezpieczenie w konkurencyjnej cenie. Dostępność do polis różnych towarzystw ułatwia odnalezienie optymalnej ochrony dla swojej firmy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308