Ubezpieczenia na życie i zdrowie Łomianki

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Stały rozwój rynku ubezpieczeń pozwala na swobodne „przebieranie” w ofertach poszczególnych firm, w poszukiwaniu najlepszej polisy dla siebie. Dla osób, które pragną zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę w razie zdarzeń losowych, które mogą dotknąć ich samych, najlepszym rozwiązaniem jest starannie dobrane ubezpieczenie na życie i zdrowie. Łomianki znajdują się w sferze działalności firmy fullpolisa.pl, gwarantującej dostęp do najbardziej kompleksowych polis na życie w kraju, a kwoty poszczególnych ryzyk i wysokości składek dobierane są pod konkretnego Klienta.

  Kształt takiej polisy zależy w dużej mierze od preferencji. Szeroki dostęp do umów dodatkowych sprawia bowiem, że ochroną można objąć całą rodzinę, a zakres ryzyk jest naprawdę szeroki. Mogą się do nich zaliczać zarówno lekkie kontuzje i urazy, jak i całkowite kalectwo, niezdolność do pracy czy poważne choroby, np. nowotwory. Jak widać, istnieje wiele funkcji, które spełniać może kompleksowo dobrane ubezpieczenie na życie i zdrowie. W Łomiankach zapraszamy Klientów do kontaktu z multiagencją fullpolisa.pl, której specjaliści posiadają szerokie doświadczenie w przygotowywaniu dedykowanych rozwiązań dla różnych Klientów. Elastyczność w doborze ofert, to jedna z głównych zalet naszej multiagencji.

  Dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się polisy oszczędnościowe i inwestycyjne, pomagające zgromadzić środki do dostatniego życia na emeryturze lub obdarowania dzieci wchodzących w dorosłe życie. Poważne kroki, takie jak ślub, zakup własnej nieruchomości czy studia zagraniczne wymagają bowiem dużych nakładów finansowych, a zgodnie z naszą tradycją zdecydowana większość rodziców nie przestaje wspierać swoich pociech, mimo osiągnięcia przez nie pełnoletności.

  Zapewnienie sobie osobistej puli pieniędzy do wykorzystania po zakończeniu aktywności zawodowej staje się powoli koniecznością, ze względu na słabe notowania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Coraz więcej osób decyduje się więc zrealizować ten cel poprzez ubezpieczenie na życie i zdrowie. W Łomiankach, podobnie jak i w innych miejscowościach, popularne są polisy pozwalające odkładać niewielkie sumy pieniędzy z myślą o przyszłości. Dostępne są również narzędzia dające możliwość jednorazowego zdeponowania większej kwoty, dla osób które posiadają taką nadwyżkę, ale przewidują nieregularne dochody i comiesięczna składka mogłaby być dla nich problemem.

  ZADZWOŃ

  609 103 308