Ubezpieczenia na życie i zdrowie Wołomin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Stały wzrost świadomości i odpowiedzialności poszczególnych rodzin powoduje, że w coraz większej liczbie domów obecne jest ubezpieczenie na życie i zdrowie. Wołomin to jeden z obszarów działalności fullpolisa.pl, która udostępnia Klientom szeroki przegląd rynku i dostosowuje rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

  Świadczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego to podstawowy element takiej polisy. Co jednak zrobić, gdy rodzinę dotknie poważna choroba jednego z członków, bądź ulegnie on poważnemu wypadkowi? Na te dramatyczne sytuacje optymalnym rozwiązaniem również może być ubezpieczenie na życie i zdrowie. Wołomin to jeden z obszarów działalności fullpolisa.pl, która proponuje Klientom umowy, zapewniające pełen zakres ochrony nie tylko w razie śmierci, ale także np. na wypadek kalectwa, trwałej niezdolności do pracy, czy nowotworów bądź zawałów. Ubezpieczenie może obejmować także pobyt w szpitalu i szereg innych ryzyk, na temat których informacji udzielić mogą przedstawiciele multiagencji.

  Ubezpieczenie na życie i zdrowie w Wołominie i w całym województwie często zawiera również, na życzenie Klientów, element oszczędnościowy. Pozwala ono w systematyczny i uporządkowany sposób zgromadzić środki na emeryturę lub przyszłość dziecka. Osoby, które posiadają szeroką perspektywę w planowaniu budżetu i są w stanie odroczyć natychmiastową konsumpcję (wydawanie wszystkiego co zarabiają) w dłuższym czasie mogą dojść nawet do stanu wolności finansowej, utrzymując się z odsetek ze zgromadzonego kapitału. Wymaga to jednak znacznych nakładów finansowych, natomiast tym co może zrobić niemal każdy kto pracuje, jest zapewnienie sobie dodatkowych środków na przyszłość, by w razie konieczności sfinansowania większych przedsięwzięć nie musieć posiłkować się drogimi kredytami konsumpcyjnymi.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl przy dobieraniu każdego z rozwiązań zwracają szczególną uwagę na sytuację Klienta, nie podążając za żadnym utartym schematem i nie starając się na siłę przekonać do oferty, a wręcz przeciwnie – odnaleźć najlepszą propozycją dla danej osoby. Jest to możliwe dzięki bardzo szerokiemu zakresowi posiadanych ubezpieczeń, zróżnicowanych pod względem zakresu, czasu trwania, możliwych wysokości składek, opcji dodatkowych czy części oszczędnościowej. Informują oni także – co wypada zrobić podczas rozmowy o wieloletniej umowie – na temat możliwości podwyższania lub obniżania składek, zawieszania ich płatności i innych operacji na polisie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308