Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Białystok

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W codziennym funkcjonowaniu agencji pośrednictwa pracy pojawiają się liczne ryzyka, na które odpowiadają oferty towarzystw ubezpieczeniowych. Jak odnaleźć się pośród licznych propozycji i wyłowić te, które będą najbardziej użyteczne w prowadzonej firmie? Warto skontaktować się z przedstawicielem fullpolisa.pl, który odpowie na wszelkie pytania.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej a ochrona przed konsekwencjami szkód wyrządzonych przez pracowników

  Dobre ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Białegostoku powinno pokryć wszelkie ryzyka, jakie wiążą się z powierzeniem zadań do wykonania pracownikom tymczasowym. Z oczywistych względów agencja nie ma bowiem tak szerokich możliwości szkolenia i kontrolowania personelu, jak pracodawca w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Gdy osoba zatrudniona w agencji zniszczy lub uszkodzi mienie ruchome bądź budynki należące czy to do pracodawcy użytkownika czy osoby trzeciej, to odpowiedzialność za naprawienie szkody ponosi agencja. Warto zapytać o te kwestie specjalisty z fullpolisa.pl – odpowie on na wszelkie pytania oraz przedstawi kilka wariantów umów ubezpieczenia, które będą odpowiedzią na potrzeby konkretnej firmy.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej a odszkodowanie dla pracownika

  Dobre ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Białegostoku powinno zapewniać także wypłatę odszkodowań, gdy wydarzy się wypadek przy pracy, a poszkodowany pracownik wysunie roszczenie. Trudno jest przewidzieć wysokość takich wypłat, bowiem każdy przypadek jest inny. Można jednak zadbać wcześniej o włączenie odpowiedniej pozycji w polisie. Dzięki temu jedynym wydatkiem będzie składka ubezpieczeniowa, a odpowiedzialność za odszkodowanie weźmie na siebie towarzystwo. Sprawna wypłata środków w odpowiedniej wysokości z pewnością wpłynie też pozytywnie na opinię o agencji w lokalnym środowisku.

  Ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy z najlepszymi parametrami

  Poszukując najlepszego ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej w Białymstoku, warto zwrócić się z zapytaniem do przedstawiciela fullpolisa.pl. Zaprezentuje on najatrakcyjniejsze warianty, zwracając uwagę m.in. na sumy gwarancyjne i klauzule dodatkowe oraz, co oczywiste, na wysokość należnej składki. Wybór spośród kilku opcji zdecydowanie ułatwia podjęcie najlepszej możliwej oraz w pełni świadomej decyzji.

  ZADZWOŃ

  609 103 308