Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Białystok

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuW codziennym funkcjonowaniu agencji pośrednictwa pracy pojawiają się liczne ryzyka, na które odpowiadają oferty towarzystw ubezpieczeniowych. Jak odnaleźć się pośród licznych propozycji i wyłowić te, które będą najbardziej użyteczne w prowadzonej firmie? Warto skontaktować się z przedstawicielem fullpolisa.pl, który odpowie na wszelkie pytania.

Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej a ochrona przed konsekwencjami szkód wyrządzonych przez pracowników

Dobre ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Białegostoku powinno pokryć wszelkie ryzyka, jakie wiążą się z powierzeniem zadań do wykonania pracownikom tymczasowym. Z oczywistych względów agencja nie ma bowiem tak szerokich możliwości szkolenia i kontrolowania personelu, jak pracodawca w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. Gdy osoba zatrudniona w agencji zniszczy lub uszkodzi mienie ruchome bądź budynki należące czy to do pracodawcy użytkownika czy osoby trzeciej, to odpowiedzialność za naprawienie szkody ponosi agencja. Warto zapytać o te kwestie specjalisty z fullpolisa.pl – odpowie on na wszelkie pytania oraz przedstawi kilka wariantów umów ubezpieczenia, które będą odpowiedzią na potrzeby konkretnej firmy.

Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej a odszkodowanie dla pracownika

Dobre ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Białegostoku powinno zapewniać także wypłatę odszkodowań, gdy wydarzy się wypadek przy pracy, a poszkodowany pracownik wysunie roszczenie. Trudno jest przewidzieć wysokość takich wypłat, bowiem każdy przypadek jest inny. Można jednak zadbać wcześniej o włączenie odpowiedniej pozycji w polisie. Dzięki temu jedynym wydatkiem będzie składka ubezpieczeniowa, a odpowiedzialność za odszkodowanie weźmie na siebie towarzystwo. Sprawna wypłata środków w odpowiedniej wysokości z pewnością wpłynie też pozytywnie na opinię o agencji w lokalnym środowisku.

Ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy z najlepszymi parametrami

Poszukując najlepszego ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej w Białymstoku, warto zwrócić się z zapytaniem do przedstawiciela fullpolisa.pl. Zaprezentuje on najatrakcyjniejsze warianty, zwracając uwagę m.in. na sumy gwarancyjne i klauzule dodatkowe oraz, co oczywiste, na wysokość należnej składki. Wybór spośród kilku opcji zdecydowanie ułatwia podjęcie najlepszej możliwej oraz w pełni świadomej decyzji.

ZADZWOŃ

609 103 308