Ubezpieczenie OCP przewoźnika

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę
Osoba do kontaktuOCP ile kosztuje?

Koszty OCP są zależy od wielu czynników. Aby je określić i dokładnie wycenić koszta OCP prosimy o kontakt.

 

OC przewoźnika

Znaczna wartość przewożonego towaru powoduje powstawanie wysokiej odpowiedzialności majątkowej, spoczywającej na przewoźniku bądź spedytorze. OC przewoźnika może zapewniać pełną ochronę ubezpieczeniową, obejmującą ryzyko pojawienia się nieprzewidzianych okoliczności, takich jak m.in.: zniszczenie lub kradzież przewożonego towaru.

OCP to lekarstwo na największe zmartwienia przewoźników

OCP przewoźnika może działać zarówno w krajowym transporcie, jak i w międzynarodowym. Nienależyte wykonanie umowy obejmującej dostarczenie towaru najczęściej spowodowane jest przez opóźnienie w dostawie, bądź jego uszkodzenie. Powstałe roszczenia niejednokrotnie sięgają setek tysięcy złotych, spędzając sen z powiek przewoźników.

Ubezpieczenie OC przewoźnika pomaga także pokryć koszty związane m.in. z koniecznością nieplanowanego wcześniej przechowania towaru, jego przeładunku czy podstawienia dodatkowych samochodów. W poszczególnych firmach oferta może być rozszerzona o dodatkowe klauzule, dotyczące np. przewozu zwierząt, niebezpiecznych towarów itp.

OCP przewoźnika przez multiagencję

OC przewoźnika przygotowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz z możliwością negocjacji ceny – tylko na fullpolisa.pl! Po otrzymaniu zgłoszenia, przedstawimy szereg najlepszych ofert na rynku. Koniec z tułaniem się od firmy do firmy i spędzaniem całych dni w biurach ubezpieczycieli!

OCP Przewoźnika ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 126

 

Tagi : oc przewoźnika oc przewoźnika ocp ubezpieczenie polisa ocp ubezpieczenie oc przewoźnika ubezpieczenie ocp ubezpieczenie ocp przewoźnika ubezpieczenie przewoźnika

ZADZWOŃ

609 103 308