Ubezpieczenie OCP przewoźnika

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę
  Osoba do kontaktu  OC przewoźnika

  Oferujemy OC przewoźnika w atrakcyjnej cenie. Jeżeli jesteś przewoźnikiem i potrzebujesz ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie to zapraszamy do kontaktu.

  OCP koszt

  Koszt OCP jest różny i zależy od wielu czynników. Jeżeli potrzebujesz dowidzieć się jaki będzie dokładny koszt Twojego OCP to zapraszamy wypełnić powyższy formularz a nawet w ciągu kilku minut od zgłoszenia otrzymacie Państwo koszt swojego ubezpieczenia ocp dla przewoźników.

  OCP przewoźnika

  OCP przewoźnika to ważne ubezpieczenie, bez którego przewoźnika naraża się na duże straty materialne spowodowane nieprzewidzianymi wypadkami losowymi. Dziś wykupienie OCP przez przewoźnika to przywilej i konieczność.

  OCP przewoźnika cena

  Cena OCP przewoźnika jest różna i stanowi składową wielu czynników. Warto wysłać do nas zapytanie a na pewno przedstawimy ofertę OCP dla przewoźnika w atrakcyjnej cenie.

  OCP ubezpieczenie

  OCP ubezpieczenie to specjalistyczne ubezpiecznie OC dla przewoźników, stąd skrót OCP. OCP jest dobrowolne, ale warto je posiadać, by zabezpieczyć swoją firmę przewoźnika od problemów finansowych w przypadku zdarzeń losowych.

  Polisa OCP

  Ubezpieczenie OC przewoźnika

   

  OCP przewoźnika to specjalne ubezpieczenie, które chroni przewoźnika przed poniesieniem ogromnych kosztów w razie zdarzeń losowych.

  OCP ile kosztuje?

  Koszty OCP są zależy od wielu czynników. Aby je określić i dokładnie wycenić koszta OCP prosimy o kontakt. Na pewno możemy przedstawić ci bardzo atrakcyjną ofertę cenową, gdyż staramy się aby klient był zawsze zadowolony z naszych usług.

  Ubezpieczenie OC dla przewoźnika jest dobrowolną formą ubezpieczenia. Zapewnia ono dodatkową ochronę firmom, które zajmują się transportem drogowym i przewozem towarów. Może być zawarta zarówno przez podmioty posiadające osobowość prawną, jak i te, które jej nie posiadają. Jest to bardzo dobre zabezpieczenie, a dodatkowo klienci firm przewozowych sami coraz częściej zwracają na nie uwagę.

  Ubezpieczenie OC przewoźników drogowych

  Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika dotyczy każdego podmiotu posiadającego licencję transportową i wykonującej transport drogowy krajowy lub międzynarodowy przewóz drogowy towarów. Tego typu polisa gwarantuje ubezpieczenie z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przewozu, a ponadto daje pewność, bezpieczeństwo oraz szanse wypłaty odszkodowania w przypadku wystąpienia szkody. Towarzystwa ubezpieczeniowe mogą różnić się między sobą zakresem ubezpieczenia i ceną polisy, jednak podstawowa ochrona zawsze jest taka sama. Większość firm w zakresie ochrony zawiera przede wszystkim skutki zniszczenia lub uszkodzenia towaru w wyniku wypadku, awarii, pożaru lub kradzieży z parkingu strzeżonego. 

  Głównym przedmiotem ubezpieczenia jest w tym przypadku odpowiedzialność cywilna. Ochrona ubezpieczeniowa dotyczy przedmiotów od momentu przyjęcia ładunku, aż do momenty wydania go odbiorcy. W ten sposób uzyskuje się ochronę wszelkiego rodzaju szkodami mienia, które polegają na utracie, ubytku lub uszkodzeniu danego ładunku. Obejmuje również odpowiedzialność finansową, związaną między innymi z opóźnieniem dostaw. Ubezpieczenie OCPD chroni więc zarówno firmę, jak i jej klienta. Daje spokój finansowy, na wypadek nieprzewidzianego zdarzenia. Poszkodowany klient dzięki wypłacie odszkodowania nie będzie stratny, a jeśli polisa została zawarta na odpowiednią sumę gwarancyjną, wówczas firma nie będzie musiała płacić za poniesione straty z własnej kieszeni. Jedna polisa to 12 miesięcy pełnej gwarancji zadowolenia i satysfakcji z dokonanego wyboru.

  OC przewoźnika drogowego na terenie Polski i w transporcie międzynarodowym

  Kupując ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego, firma otrzymuje sam pakiet podstawowy. Może jednak dokupić różne dodatki, które zapewnią jeszcze większą ochronę w różnych przypadkach. Mogą to być między innymi rabunki i rozboje, szkody wyrządzone przez emigrantów, odpowiedzialność za podwykonawców czy postój z powodu nagłego wypadku. Odpowiedzialność przewoźnika może być ubezpieczona również na wypadek opóźnień w dostawie, problemów z zabezpieczeniem towarów, załadunkiem lub rozładunkiem. Bardzo ważne jest to, jakie towary będą przewożone. Powinny zostać wymienione podczas zawierania umowy. Mogą to być konkretne artykuły bądź też ochrona mienia rodzajowo różnego, czyli każdego oprócz zawartych w polisie wyłączeń. W niektórych przypadkach można również wykupić  ochronę w razie awarii agregatu chłodniczego. Wówczas, na wypadek uszkodzenia towaru znajdującego się w chłodni, ubezpieczyciel także pokryje straty. Co ważne, ubezpieczeniu mogą podlegać również ładunki, które były przewożone pojazdem, który w danej chwili nie posiadał ważnego badania technicznego.

  Ubezpieczenie OCP w ruchu krajowym przeznaczone jest dla firm działających na terenie Polski. Wówczas odpowiedzialność wynika z ustawy Prawo przewozowe. Ubezpieczenie OCP w ruchu międzynarodowym zaś dedykowane jest firmom oferującym transport międzynarodowy. Odpowiadają z tego tytułu na zasadach określonych w Konwencji o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR).

  Polisa OCPD – nie obowiązkowa, jednak warta posiadania

  Ubezpieczenie OCP przeznaczone jest dla wszystkich firm transportowych. Zyskuje na nim nie tylko firma, ale także klient, który ma pewność, że w razie szkody otrzyma odszkodowanie. Zawierając umowę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego należy pamiętać, aby wszelkie zapisy dopasowane były do potrzeb danego podmiotu. Bardzo ważny jest obszar działania polisy, gdyż mogą występować tam pewne wyłączenia, jak na przykład teren Białorusi, Ukrainy i Rosji. Istotny jest również czas trwania ubezpieczenia, a także liczba samochodów, które zostaną objęte ubezpieczeniem, gdyż może się zdarzyć tak, że będzie ona obejmować tylko jeden konkretny pojazd. Należy zapoznać się dokładnie z OWU, zwłaszcza z innego rodzaju wyłączeniami. 

  Bardzo ważnym elementem jest także klauzula postojowa. Pozwala ona zwiększyć zakres odpowiedzialności ubezpieczyciela w przypadku zagrożenia rozbojem lub kradzieżą w czasie postoju pojazdu. Zakres ochrony oferowany w ramach polisy OCP zależy od zapisów znajdujących się w umowie. W każdym przypadku można podjąć próbę negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym, co do ceny polisy oraz zakresu ochrony i sum gwarancyjnych. Przewoźnik zawierając taką umowę przenosi jednak odpowiedzialność finansową w razie niewykonania lub nierzetelnego wykonania transportu powierzonych mu towarów na towarzystwo ubezpieczeniowe. Tym samym zapewnia sobie i swoim klientom bezpieczeństwo finansowe, dlatego ubezpieczenia OCP cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przewoźników, a klienci dopytują o nią przed podjęciem współpracy i decydują się na korzystanie z usług firm posiadających taką polisę.

  OC przewoźnika

  Znaczna wartość przewożonego towaru powoduje powstawanie wysokiej odpowiedzialności majątkowej, spoczywającej na przewoźniku bądź spedytorze. OC przewoźnika może zapewniać pełną ochronę ubezpieczeniową, obejmującą ryzyko pojawienia się nieprzewidzianych okoliczności, takich jak m.in.: zniszczenie lub kradzież przewożonego towaru.

  OCP to lekarstwo na największe zmartwienia przewoźników

  OCP przewoźnika OCP przewoźnika może działać zarówno w krajowym transporcie, jak i w międzynarodowym. Nienależyte wykonanie umowy obejmującej dostarczenie towaru najczęściej spowodowane jest przez opóźnienie w dostawie, bądź jego uszkodzenie. Powstałe roszczenia niejednokrotnie sięgają setek tysięcy złotych, spędzając sen z powiek przewoźników.

  Ubezpieczenie OC przewoźnika pomaga także pokryć koszty związane m.in. z koniecznością nieplanowanego wcześniej przechowania towaru, jego przeładunku czy podstawienia dodatkowych samochodów. W poszczególnych firmach oferta może być rozszerzona o dodatkowe klauzule, dotyczące np. przewozu zwierząt, niebezpiecznych towarów itp.

  OCP przewoźnika przez multiagencję

  OC przewoźnika przygotowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz z możliwością negocjacji ceny – tylko na fullpolisa.pl! Po otrzymaniu zgłoszenia, przedstawimy szereg najlepszych ofert na rynku. Koniec z tułaniem się od firmy do firmy i spędzaniem całych dni w biurach ubezpieczycieli!

   

  Tagi : oc przewoźnika oc przewoźnika ocp ubezpieczenie polisa ocp ubezpieczenie oc przewoźnika ubezpieczenie ocp ubezpieczenie ocp przewoźnika ubezpieczenie przewoźnika

  ZADZWOŃ

  609 103 308