Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Bydgoszcz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Polisa dla agencji pracy tymczasowej to jedna z podstaw, bez których nie sposób bezpiecznie prowadzić tego typu działalność. Każdorazowo występuje w niej pracodawca użytkownik, korzystający z wynajętych usług, pracownik tymczasowy oraz właśnie agencja. To na tej ostatniej skupia się znaczna część odpowiedzialności za ewentualne szkody, występujące w ramach pracy tymczasowej. Na co zwrócić uwagę, wybierając firmowe ubezpieczenie? Na to pytanie szczegółowej odpowiedzi udzielają przedstawiciele fullpolisa.pl. Mają oni też dostęp do wszystkich atrakcyjnych ofert, pokrywających ryzyka typowe dla firm pośrednictwa pracy.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej – klauzula na szkody wyrządzone przez pracowników

  Niezbędnym składnikiem każdej polisy dla agencji pośrednictwa pracy jest klauzula dodatkowa, zapewniająca wypłatę w sytuacji, gdy jej pracownik wyrządzi szkodę pracodawcy użytkownikowi. Jak sprawdzić, czy ta opcja jest uwzględniona w dotychczasowym ubezpieczeniu OC agencji pracy tymczasowej? W Bydgoszczy swoje usługi oferuje multiagencja fullpolisa.pl, która odpowiada na wszelkie pytania klientów, a jej specjaliści mają dostęp do najlepszych produktów ubezpieczeniowych na rynku. Przegląd dotychczasowych umów oraz szersze rozeznanie w rynku – to wszystko dostępne jest u pracowników multiagencji. Już dziś sprawdź, jaki zakres obejmuje Twoje aktualne ubezpieczenie oraz co mogą zaproponować inne towarzystwa!

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej – czy działa także wtedy, gdy szkodę poniesie pracownik?

  Ważnym punktem, który zawarty jest w każdej dobrej polisie, jest tzw. OC pracodawcy. Zapewnia ono wypłatę pieniędzy poszkodowanemu pracownikowi, np. gdy ucierpiał on w wyniku wypadku przy pracy. Starannie dobrane ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Bydgoszczy powinno posiadać tę opcję, uwzględniając odpowiednio wysoką sumę. W innym wypadku, jeżeli owa suma jest za niska, nadwyżkę agencja musi opłacić z własnych środków.

  Co koniecznie trzeba zawrzeć w ubezpieczeniu OC agencji pośrednictwa pracy?

  Ochrona przed roszczeniami, pochodzącymi od pracodawców użytkowników oraz pracowników, związanymi z poniesionymi przez nich stratami, to podstawowe składniki dobrej polisy dla agencji pracy tymczasowej. Warto zwrócić uwagę na dokładne dobranie klauzul dodatkowych – precyzyjnych informacji na ich temat może udzielić jedynie doświadczony specjalista. Przedstawiciele fullpolisa.pl posiadają na koncie wiele przygotowanych rozwiązań ochronnych dla klientów, działających w tej dziedzinie biznesu.

  Poszukując dobrze dopasowanego ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej w Bydgoszczy, warto skorzystać z pomocy multiagencji fullpolisa.pl. Wszelkie niezbędne informacje oraz najbardziej atrakcyjne oferty dostępne są w jednym miejscu!

  ZADZWOŃ

  609 103 308