Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Kielce

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda agencja pracy tymczasowej, planując zbudowanie solidnej pozycji na rynku, powinna wdrożyć przemyślaną strategię działania. Sprawny proces rekrutacji, doskonała obsługa księgowa czy szeroka reklama na nic się jednak nie zdadzą, jeżeli firma nie będzie posiadała starannie dobranego ubezpieczenia. W jego skomponowaniu pomogą specjaliści fullpolisa.pl, posiadający niezbędne w tym celu doświadczenie i wiedzę.

  Kiedy ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej pokrywa ryzyko szkód spowodowanych przez pracownika?

  Jedną z ważniejszych przyczyn wydatków w agencjach pośrednictwa pracy bywa konieczność wypłacania odszkodowań dla pracodawców użytkowników i innych podmiotów, poszkodowanych w wyniku wykonywania zadań przez pracowników agencji. Nieraz zdarza się, że roszczenia sięgają dziesiątek bądź setek tysięcy złotych, stąd warto zawczasu zadbać o odpowiednie ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. W Kielcach otrzymujemy wiele zapytań na ten temat, a ich punktem wspólnym jest kwestia odpowiedzialności towarzystwa za szkody spowodowane przez pracownika. Multiagencja fullpolisa.pl może zaproponować szereg alternatywnych wariantów, w których tego typu ochrona zostanie włączona, poprzez staranny, umiejętny dobór klauzul dodatkowych do głównej umowy.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej – jak zapewnić odszkodowanie poszkodowanemu pracownikowi?

  Niezbędnym do podtrzymania stabilności budżetu elementem ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej z Kielc jest włączenie odpowiedzialności towarzystwa na wypadek szkód, powstałych na skutek wypadku przy pracy, a dotykających pracowników agencji. Roszczenia z tego tytułu niejednokrotnie sięgają bardzo wysokich sum, a samego momentu wypadku, co oczywiste, nie da się przewidzieć. Czy nie lepiej w związku z tym przeznaczyć pewną pulę środków na wykupienie ochrony, a gdyby taki wypadek zaistniał – jedynie zgłosić szkodę towarzystwu?

  Jak dobrze dobrać ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy?

  Żeby zapewnić sobie optymalny zakres ochrony w ubezpieczeniu OC agencji pracy tymczasowej z Kielc, warto zwrócić się do doświadczonych specjalistów. Przedstawiciele fullpolisa.pl przygotowali już wiele wariantów takiego ubezpieczenia, stąd ich oferta uwzględniać będzie każdy szczegół, który może się okazać istotny w działalności prowadzonej przez danego klienta.

  ZADZWOŃ

  609 103 308