Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Łódź

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Działalność agencji pracy tymczasowej, oprócz dostarczania satysfakcji z zaspakajania potrzeb różnych firm i osób oraz generowania zysków, niesie też za sobą pewną konkretną odpowiedzialność finansową. Roszczenia w przypadku szkód niejednokrotnie sięgają setek tysięcy złotych. Na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę oraz jaką ochronę wykupić, by skutecznie się przed nimi ochronić? Odpowiedzi na wszelkie pytania z tej dziedziny udzielają na co dzień przedstawiciele fullpolisa.pl.

  Szkody spowodowane przez pracowników – dlaczego ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej jest tak ważne?

  Chyba każda agencja pośrednictwa, która nie jest całkiem nowa na rynku, spotkała się już z sytuacją spowodowania szkody przez jednego ze swoich pracowników. Niełatwo wyszkolić bowiem kadrę w tym trybie zatrudnienia tak samo skutecznie, jak to ma miejsce w przypadku klasycznego stosunku pracy. Zawsze można jednak dobrze dobrać klauzule dodatkowe w ubezpieczeniu OC agencji pracy tymczasowej. W Łodzi liczne firmy korzystają z rozszerzeń polis obejmujących odpowiedzialność cywilną. Dzięki temu, w razie gdy pracownik spowoduje szkodę na mieniu pracodawcy użytkownika lub osoby trzeciej, obowiązek jej naprawy przejmuje towarzystwo ubezpieczeniowe.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej a szkody na jej pracownikach

  Istotną funkcją, jaką powinna spełniać każda firmowa polisa, jest zapewnianie środków na wypłaty dla poszkodowanych pracowników, którzy ucierpieli w wyniku wypadku przy pracy. W fullpolisa.pl ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Łodzi zawsze jest poszerzone o ten niezwykle ważny składnik, co nie tylko zapewnia stabilność firmowego budżetu, ale także dobrze wpływa na opinię pracowników na temat pracodawcy. Sprawna wypłata odszkodowania i zapewnienie poszkodowanemu dodatkowych środków na leczenie oraz rehabilitację z pewnością rozejdą się szerokim echem również pośród osób potencjalnie chętnych do współpracy.

  Jak dobrać parametry w ubezpieczeniu OC agencji pośrednictwa pracy?

  By zapewnić sobie właściwą ochronę w zakresie ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej z Łodzi, warto zwrócić się po pomoc do specjalistów. Przedstawiciele fullpolisa.pl posiadają odpowiednią wiedzę, by dobrać kształt umowy do potrzeb każdego konkretnego podmiotu, z uwzględnieniem zakresu ochrony i sum gwarancyjnych, a także, rzecz jasna, wysokości składki.

  ZADZWOŃ

  609 103 308