Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej lubelskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Agencje pracy tymczasowej pełnią bardzo pożyteczną rolę na rynku pracy. Kojarzą one pracowników poszukujących zatrudnienia z pracodawcami użytkownikami, którym zależy na uzupełnieniu swojej luki kadrowej. Warto jednak pamiętać, że ze względu na specyficzny układ formalno-prawny, agencja skupia na sobie spory zakres odpowiedzialności, wymagający wykupienia solidnej ochrony ubezpieczeniowej. Jak się do tego zabrać? Pomocne będą w tym celu porady specjalistów fullpolisa.pl, posiadających szeroką wiedzę w zakresie zabezpieczeń agencji pośrednictwa.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej – gry pracownik spowoduje szkodę

  W wielu agencjach pośrednictwa pracy sen z powiek włodarzom spędza wizja spowodowania szkody przez jednego z mniej doświadczonych pracowników. Taka sytuacja nie musi jednak rodzić poważnych konsekwencji finansowych, jeżeli ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej (w lubelskim oferowane przez fullpolisa.pl) zawierać będzie specjalną klauzulę, obejmującą swoim zakresem mienie należące do pracodawcy użytkownika oraz do osób trzecich. Warto zapewnić sobie taką ochronę, ponieważ koszt składki można z góry przewidzieć, a także dostosować do swoich bieżących możliwości finansowych. Ewentualne odszkodowanie często okazuje się natomiast znacznie przewyższać aktualną pulę wolnych środków w budżecie firmy.

  Czy ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej obejmuje szkody, w których ucierpieli pracownicy?

  Warto w zakładaną polisę włączyć również odpowiedzialność za szkody, w których ucierpiało mienie lub naruszone zostało zdrowie poszczególnych pracowników agencji. Taka ochrona pomaga firmie w zbudowaniu sobie dobrej reputacji na rynku pośrednictwa. Choć najlepiej byłoby, gdyby wypadki przy pracy się nie zdarzały, to dotychczas nie wynaleziono skutecznego sposobu na całkowite zapobieżenie im. Jeżeli jednak ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z lubelskiego zapewni poszkodowanemu pracownikowi wypłatę solidnego odszkodowania, to zdecydowanie chętniej współpracę z nią podejmą kolejni chętni.

  Ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy – najważniejsze elementy

  Ochrona na wypadek wyrządzenia szkody pracodawcy użytkownikowi czy własnemu pracownikowi to kluczowe komponenty, które powinno się zawrzeć w polisie firmowego OC. Ważne też, by ochrona opiewała na sumy odpowiadające ryzyku, bowiem tzw. niedoubezpieczenie powoduje, że ewentualną nadwyżkę środków ubezpieczony musi pokryć z własnej kieszeni.

  Poszukując ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej z lubelskiego, warto zgłosić się do fullpolisa.pl, by otrzymać ofertę prezentującą zarówno bogaty zakres ochrony, jak i sumy adekwatne do ponoszonego ryzyka.

  ZADZWOŃ

  609 103 308