Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej małopolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Agencja pracy tymczasowej prowadzi wyjątkowy – z punktu widzenia formalno-prawnego – rodzaj działalności. Na szczególną uwagę zasługują kwestie związane z odpowiedzialnością za ewentualne szkody na mieniu lub osobie, spowodowane przez pracownika tymczasowego pracownikowi użytkownikowi. Obu tych podmiotów nie łączy żadna umowa, ale każdy z nich podpisał takową z agencją. Kto ma więc odpowiadać za szkody? Pracownik czy agencja? Jeżeli agencja, to w jaki sposób ma się przed ponoszeniem kosztów zabezpieczyć? Na te oraz wszystkie inne pytania odpowie specjalista fullpolisa.pl.

  Jak ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej działa w przypadku spowodowania szkody przez pracownika?

  Oczywistym jest, że w razie spowodowania przez pracownika agencji pośrednictwa jakiejkolwiek szkody, którą dotknięte zostanie mienie pracodawcy użytkownika lub osoby trzeciej, obowiązek jej naprawienia spoczywa na samej agencji. Nie każda polisa zapewnia ochronę na wypadek takiej ewentualności. Jeżeli jednak ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej (w małopolskim oferowane przez fullpolisa.pl) zawiera odpowiednie klauzule dodatkowe, to jej właściciel może spać spokojnie – towarzystwo wypłaci odszkodowanie.

  Składniki ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej – wypadki przy pracy i inne szkody pracownicze

  Warto zadbać o to, by ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z małopolskiego włączało odpowiedzialność towarzystwa w razie pojawienia się roszczeń, będących skutkiem wypadku przy pracy i odniesionej w nim szkody przez pracownika. Taka ochrona, oprócz zabezpieczania płynności budżetu, zapewni także firmie dobrą opinię w okolicy, m.in. pośród osób, które mogłyby być potencjalnie zainteresowane współpracą. Tego typu świadczenie stanowić będzie uzupełnienie środków, które poszkodowany otrzyma z ZUS.

  Ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy – czego nie może w nim zabraknąć?

  Przedstawiciele fullpolisa.pl, gdy przygotowują różne warianty ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej z małopolskiego, nigdy nie zapominają o włączeniu odpowiednich klauzul dodatkowych, rozszerzających zakres podstawowej umowy. Podobnie jest w przypadku sum gwarancyjnych – są one ustalane wspólnie z klientem na takim poziomie, by zarówno zapewnić sprawne naprawienie ewentualnych szkód, jak i nie obciążyć zbytnio budżetu firmy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308