Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Olsztyn

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W działalności agencji pracy tymczasowej wiele jest sytuacji generujących znaczne ryzyko wystąpienia szkody, za którą agencja będzie musiała odpowiedzieć. Szczegółowe uregulowania tej odpowiedzialności można znaleźć w ustawie, a odpowiedź na nią stanowią propozycje poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, oferujących ochronę w ramach konkretnych ryzyk.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej a szkody w mieniu osób trzecich

  Pracownicy agencji pośrednictwa pracy, podobnie jak i każdego „zwykłego” zakładu pracy, codziennie generują ryzyko spowodowania szkody rzeczowej bądź na osobie. W takim przypadku odpowiedzialnością cywilną nie jest jednak objęty sam pracownik, tylko agencja. Warto więc, prowadząc taki biznes, ochronić się zawczasu przed koniecznością wypłaty odszkodowań dla poszkodowanych podmiotów. Służy do tego ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. Z Olsztyna i okolic otrzymujemy sporo zapytań w tej sprawie, w których na pierwszy plan wybija się właśnie odpowiedzialność ubezpieczyciela w razie spowodowania szkody przez pracowników. Specjaliści fullpolisa.pl posiadają pełną gamę rozwiązań, które skutecznie rozwiązują zaistniały problem.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej, a szkody wyrządzone jej pracownikom

  Wiele uwagi poświęca się podczas przygotowywania ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej z Olsztyna i okolic również zagadnieniom związanym z odpowiedzialnością agencji wobec pracowników, gdy wydarzy się wypadek przy pracy. Warto zapewnić sobie taką ochronę, co niejednokrotnie może wręcz ocalić firmowy budżet przed znacznym naruszeniem. Roszczenia, z jakimi występują osoby poszkodowane po poważnych wypadkach przy pracy, mogą sięgać dziesiątek czy nawet setek tysięcy złotych. Składka ubezpieczeniowa zawsze jest znacznie niższa oraz – co ważne – data jej należności jest z góry znana, natomiast momentu wystąpienia wypadku nigdy nie da się precyzyjnie przewidzieć.

  Ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy sporządzone przez specjalistów

  Staranny dobór sum gwarancyjnych oraz opcji dodatkowych to jedna z podstawowych zalet, jakie zapewnia multiagencja fullpolisa.pl. Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Olsztyna, przygotowane przez specjalistów, będzie odpowiadało na zapotrzebowanie konkretnej firmy, nie stwarzając przy tym znacznego obciążenia dla jej budżetu.

  ZADZWOŃ

  609 103 308