Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej opolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Działalność agencji pracy tymczasowej w nierozerwalny sposób wiąże się z wysoką odpowiedzialnością finansową. W jej skład wchodzi między innymi konieczność naprawienia szkód, spowodowanych przez pracowników tymczasowych, w wyniku których stratę poniesie pracodawca użytkownik. Co więcej, niejednokrotnie zdarza się, że sąd nakłada na agencję obowiązek zapłaty odszkodowania pracownikowi, który ucierpiał podczas wykonywania zleconych zadań. Jak w odpowiedni sposób zabezpieczyć się przed takimi obciążeniami? Wszystkich potrzebnych informacji udzieli specjalista fullpolisa.pl.

  Co zapewnia ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej, gdy pracownik spowoduje szkodę?

  W zależności od wybranego wariantu, ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej (w opolskim dostępne przez fullpolisa.pl) może obejmować szkody spowodowane przez pracowników. Żeby jednak korzystać z takiego zakresu polisy, niezbędne jest skonsultowanie poszczególnych jej pozycji z doświadczonym specjalistą. Tego typu pomoc oferują przedstawiciele multiagencji fullpolisa.pl. Dzięki ich poradom można uzyskać ochronę na wypadek szkód m.in. w mieniu przyjętym w celu wykonania usługi, w środkach transportu, w rzeczach stanowiących przedmiot obróbki bądź naprawy itp. Przysłowiowe „zaznaczenie kratki” podczas uzupełniania wniosku o zawarcie umowy może mieć kolosalne znaczenie w przyszłości, gdy rozpatrywane będzie zgłoszenie szkody, dlatego warto skorzystać z doświadczenia specjalistów.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej – czy obejmuje naprawienie szkody, w której ucierpiał pracownik?

  Odpowiednio skonstruowane ubezpieczenie zapewnia także wypłaty odszkodowań dla pracowników, którzy stali się ofiarami wypadku przy pracy. Warto zadbać o to, by posiadane ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z opolskiego zawierało ten element. Większość potencjalnych pracowników będzie wolało współpracować z firmą, która zapewni im odszkodowanie w trudnej chwili, nawet za cenę nieco niższego wynagrodzenia.

  Ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy z rąk specjalistów

  Za sprawą swoich licznych doświadczeń i bogatej wiedzy, przedstawiciele fullpolisa.pl mogą przygotować dowolny wariant ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej z opolskiego. Wezmą oni pod uwagę zarówno potrzebę włączenia odpowiednich klauzul dodatkowych, jak i kwestię dobrania właściwych sum, gwarantujących pokrycie ewentualnych wypłat.

  ZADZWOŃ

  609 103 308