Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej podlaskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadzenie agencji pracy tymczasowej to szczególny rodzaj działalności, który posiada specyficzne uwarunkowania prawne. Stosunek, jaki łączy każdą ze stron, jest opisany w ustawie, a ubezpieczenia dla firm z tej branży w jasny sposób ustosunkowują się do odpowiedzialności, jaka spoczywa na każdej z agencji pośrednictwa.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej a szkody wyrządzone przez jej pracowników

  Do obowiązków agencji pośrednictwa pracy, które nakładają na nią przepisy odpowiedniej ustawy, należy m.in. naprawianie szkód, spowodowanych przez zatrudnianych pracowników. Niejednokrotnie wydatki na ten cel znacznie obciążają bieżący budżet, blokując tym samym możliwość rozwijania prowadzonej działalności i inwestowania środków. Żeby się przed tym skutecznie ochronić, warto wykupić ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej (w podlaskim dostarczane na fullpolisa.pl). Dobrze dopasowana polisa zapewni wypłatę środków w różnych sytuacjach, w których pracodawca użytkownik lub osoba trzecia zostali poszkodowani i roszczą sobie prawo do odszkodowania.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej a naprawienie szkody wyrządzonej własnemu pracownikowi

  Poszukując oferty dla swojej firmy, warto zwrócić uwagę na pozycje gwarantujące wypłatę odszkodowania w sytuacji, gdy pracownik ucierpi w wyniku wypadku przy pracy. Nie sposób stale zachowywać w bieżącym budżecie odpowiednią pulę środków specjalnie na ten cel. Zdecydowanie bardziej sensownym wydaje się opłacenie dodatkowej składki na polisę. Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z podlaskiego, przygotowywane w fullpolisa.pl, prawie zawsze zawiera ten element, również ze względu na troskę firmy o swoją reputację. Lokalni pracownicy znacznie chętniej bowiem będą podejmowali współpracę z agencją, która wypłaci im dodatkowe środki w razie gdyby ucierpieli w wypadku, niż z taką, która będzie na wszelkie sposoby unikać tej powinności. Odszkodowania z ZUS-u nie należą bowiem do najwyższych.

  Na co zwracają uwagę specjaliści w ubezpieczeniu OC agencji pośrednictwa pracy?

  Proponując klientom ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z podlaskiego, przedstawiciele fullpolisa.pl uwzględnią przede wszystkim niezbędne – dla zapewnienia bezpieczeństwa firmie – klauzule dodatkowe, a także wysokości poszczególnych sum gwarancyjnych, pozwalające w pełni pokryć ewentualne roszczenia.

  ZADZWOŃ

  609 103 308