Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej pomorskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Działalność agencji pośrednictwa pracy została ściśle opisana w treści odpowiedniej ustawy, która definiuje m.in. podział odpowiedzialności pomiędzy poszczególnymi podmiotami w ramach ich wzajemnej współpracy. Warto zdawać sobie sprawę z najważniejszych ryzyk tej branży oraz wybrać taką polisę, która stanowić będzie idealną odpowiedź na nie.

  Jak ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej działa, gdy pracownik wyrządzi szkodę?

  W funkcjonowaniu na rynku pośrednictwa pracy dużym utrudnieniem są szkody, które powodują zatrudniani pracownicy. Wielokrotnie pojawia się konieczność uregulowania mniejszej bądź większej kwoty na konto pracodawcy użytkownika lub osoby trzeciej, której mienie zostało przypadkowo uszkodzone w ramach prowadzonych prac. Idealnym sposobem na to, by skutecznie zabezpieczyć się na wypadek wystąpienia tego typu ewentualności, jest ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. W pomorskim wiele podmiotów z branży składa zapytania, dotyczące tego zagadnienia, w których nacisk kładziony jest na odpowiedzialność towarzystwa w razie spowodowania szkody przez pracownika. Takie rozwiązania dostępne są u specjalistów fullpolisa.pl, którzy każdorazowo dopasowują kształt ubezpieczenia do charakterystyki danej agencji.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej i dodatkowa ochrona finansowa dla pracowników

  W ramach polisy mogą znaleźć się także pozycje gwarantujące wypłatę środków dla pracownika, który ucierpiał w wyniku wypadku przy pracy. Tego typu odszkodowanie uzupełnia środki otrzymane z ZUS. Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z pomorskiego z taką opcją pomaga zadbać o stabilność firmowego budżetu, nie narażając go na zupełnie niespodziewane, znaczne uszczuplenie.

  Najważniejsze składniki ubezpieczenia OC agencji pośrednictwa pracy

  Odpowiedzialność zarówno za szkody spowodowane przez pracowników, jak i te, w których owi pracownicy ucierpią, to jedne z głównych zadań ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej. W pomorskim nasi specjaliści przygotowują wiele propozycji dla potencjalnych klientów, a w nich – oprócz wymienionych wcześniej składników – uwzględniają również np. odpowiedzialność towarzystwa za szkody wynikające z rażącego niedbalstwa lub winy umyślnej ubezpieczonego. Warto poświęcić nieco czasu na rozmowę z przedstawicielem, by poznać bliżej szczegóły ofert i dokonać świadomego wyboru.

  ZADZWOŃ

  609 103 308