Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej świętokrzyskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W prowadzeniu agencji pośrednictwa pracy, podobnie jak w innych dziedzinach, wiele czynników ma wpływ na powodzenie biznesowe. Oprócz odpowiedniej selekcji pracowników, dbania o sprawną obsługę księgową czy starannego adresowania swoich usług, warto zwrócić też uwagę na wybór jak najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych. Pomagają one przenieść na towarzystwo obciążającą firmę odpowiedzialność – a ta do najmniejszych nie należy!

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej – ryzyko szkód wyrządzonych przez jej pracowników

  Aktualne przepisy prawa nakładają na każdą agencję pracy tymczasowej pełną odpowiedzialność w zakresie szkód spowodowanych przez jej pracowników. Warto stosownie się przed nią ochronić, by nie musieć z bieżących środków firmy regulować kosztów odkupienia towaru pracodawcy użytkownika czy remontu jego sprzętu, bądź odpowiadać przed podmiotami trzecimi np. z powodu uszkodzenia ich mienia. Stosownym narzędziem, które pozwoli przenieść odpowiedzialność na inny podmiot, jest ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. W świętokrzyskim większość tego typu firm korzysta ze starannie dobranych polis. Przedstawiciele naszej multiagencji zawsze proponują klientom odpowiednie klauzule dodatkowe, zapewniające ochronę we wszystkich tych sytuacjach, z którymi agencja pośrednictwa pracy może się z dużym prawdopodobieństwem zetknąć w swojej codziennej działalności.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej – czy obejmuje szkody, w których ucierpieli pracownicy?

  Warto zadbać o to, by wnioskowana umowa zawierała klauzulę nt. odpowiedzialności towarzystwa za szkody powstałe w wyniku wypadku przy pracy, dotykające pracowników. Skutecznie działające ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej ze świętokrzyskiego musi obejmować tę pozycję, inaczej bowiem ewentualne odszkodowania musi wypłacić sama agencja. Ich wysokość niejednokrotnie sięga natomiast dziesiątek lub setek tysięcy złotych.

  Co zapewnia dobrze dobrane ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy?

  Każda oferta na ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej ze świętokrzyskiego i innych województw, przygotowywana jest przez specjalistów fullpolisa.pl z uwzględnieniem sytuacji konkretnej firmy oraz specyfiki jej codziennej działalności. Takie staranne podejście pozwala zyskać pewność, że żaden szczegół nie zostanie pominięty podczas składania wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia.

  ZADZWOŃ

  609 103 308