Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Warszawa

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadząc agencję pracy tymczasowej nie sposób uniknąć ryzykownych zdarzeń – zarówno takich, w których pracownik tymczasowy wyrządzi szkodę pracodawcy użytkownikowi, jak i tych dotykających samego pracownika i skutkujących powstaniem odpowiedzialności po stronie agencji. Jak odpowiednio się zabezpieczyć, by móc w pełni skoncentrować się na podstawowych celach prowadzonej działalności – dostarczaniu zainteresowanym podmiotom pracowników oraz zapewnianiu tym ostatnim źródła zarobku? Odpowiedź na to pytanie posiadają przedstawiciele fullpolisa.pl. Udzielą oni niezbędnych informacji oraz przygotują porównanie ofert.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej, a szkody wyrządzone przez pracowników

  Aktualny stan prawny zakłada odpowiedzialność agencji pracy tymczasowej, gdy jej pracownik wyrządzi szkodę na mieniu pracodawcy użytkownika lub gdy zniszczy przedmioty należące do jego klientów, kontrahentów itp. Dlatego też niezwykle ważne jest, by zawrzeć ochronę na tego typu ewentualności w ubezpieczeniu OC agencji pracy tymczasowej. W Warszawie zdecydowana większość takich polis zawiera odpowiednie klauzule dodatkowe, gwarantujące, że w razie spowodowania szkody przez pracownika, odszkodowanie wypłaci towarzystwo ubezpieczeniowe. Ważne, by ochrona ta dotyczyła zarówno mienia pracodawcy użytkownika, jak i innych podmiotów, np. jego klientów.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej w zakresie szkód wyrządzonych pracownikom

  Odpowiedzialność agencji nie kończy się na naprawianiu szkód, które jej pracownicy wyrządzili innym podmiotom. Odszkodowania trzeba wypłacać również, gdy z powodu wypadku przy pracy ucierpi sam pracownik, mimo że za przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy odpowiada pracodawca użytkownik. Dlatego też w ubezpieczeniu OC agencji pracy tymczasowej z Warszawy specjalista fullpolisa.pl włączy również tzw. OC pracodawcy, które pokryje koszty naprawienia ewentualnych szkód wyrządzonych pracownikom.

  Na jakie sumy powinno opiewać ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy?

  We współpracy z klientami – fullpolisa.pl stawia na indywidualne dostosowanie oferowanych polis do konkretnych potrzeb i możliwości danej firmy. W związku z tym specjalista dołoży wszelkich starań, by w umowie znalazły się wszystkie potrzebne klauzule dodatkowe, a jej sumy gwarancyjne pokrywały realne wysokości możliwych do wystąpienia szkód.

  Poszukując ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej z Warszawy, warto zgłosić się do multiagencji fullpolisa.pl, by otrzymać szereg konkurencyjnych ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308