Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Zielona Góra

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Agencje pracy tymczasowej otrzymują coraz więcej zapytań od różnych firm oraz osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia. Nie dziwi rosnąca ich popularność, gdy weźmie się pod uwagę korzyści obu stron, które nawiązują współpracę z agencją. Warto jednak pamiętać o tym, że to właśnie na barkach pośrednika spoczywa spora część odpowiedzialności za szkody powstałe podczas świadczenia pracy tymczasowej. Czy istnieją skuteczne formy zabezpieczenia, dzięki którym agencja pośrednictwa ściągnie z siebie odpowiedzialność? Tak, a ich szczegółowy kształt przedstawić może specjalista fullpolisa.pl, dostosowując parametry umowy do potrzeb konkretnego podmiotu.

  Czy ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej chroni w przypadku wyrządzenia szkody przez pracownika?

  Działalności z zakresu pośrednictwa pracy nie sposób prowadzić skutecznie, kiedy nie wykupiło się odpowiedniego ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej. W Zielonej Górze multiagencja fullpolisa.pl może zaoferować umowy o zakresie dokładnie dopasowanym do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Zapewnią one ochronę m.in. w razie gdyby uszkodzony został towar, należący do pracodawcy użytkownika, lub mienie będące własnością osoby trzeciej. Żeby jednak prawidłowo skomponować polisę ubezpieczeniową, warto zgłosić się do specjalistów. Dopiero mając odpowiednie doświadczenie i wiedzę, można być pewnym, że przygotowane rozwiązanie sprawdzi się w każdej sytuacji.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej, obejmujące ochroną również jej pracowników

  Oprócz chronienia mienia, należącego do pracodawcy użytkownika i jego klientów, dobra polisa zapewnia również wypłaty odszkodowań dla pracowników agencji, którzy ucierpieli wskutek wypadku przy pracy. Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z Zielonej Góry może pokrywać pochodzące od nich roszczenia, stanowiąc w ten sposób uzupełnienie dla wypłat z ZUS. Zawarcie umowy z tego typu klauzulą jest więc zarówno w interesie samej agencji, jak i każdego z jej pracowników.

  Czego nie może zabraknąć w ubezpieczeniu OC agencji pośrednictwa pracy?

  W rozmowie ze specjalistą fullpolisa.pl można otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące firmowych umów ubezpieczenia. Obecność ważnych klauzul dodatkowych oraz prawidłowo ustalonych sum gwarancyjnych to rzecz, bez której ciężko mówić o dobrym ubezpieczeniu OC agencji pracy tymczasowej. W Zielonej Górze oraz okolicach regularnie dokonujemy też – na życzenie klientów – przeglądu dotychczasowych polis i sprawdzenia ich zakresu pod kątem indywidualnych potrzeb.

  ZADZWOŃ

  609 103 308