OC firmy / działalności gospodarczej Bydgoszcz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Obowiązujące przepisy prawa dokładnie regulują odpowiedzialność, jaką musi ponieść przedsiębiorca w razie wyrządzenia szkód osobom trzecim, w związku z prowadzoną działalnością. Obciążenie finansowe z tego tytułu może niejednokrotnie być balastem dla firmowego budżetu, dlatego warto jak najszybciej zdecydować się na zakup ubezpieczenia OC firmy/działalności gospodarczej.

  W Bydgoszczy dostęp do najlepszych ofert zapewnia fullpolisa.pl. Multiagencja posiada aktywne umowy z wiodącymi ubezpieczycielami, a jej pracownicy służą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem. W ofercie znajdują się zarówno polisy o podstawowym zakresie ochrony, jak i bardziej rozbudowane, zapewniające pokrycie znacznie większej liczby ryzyk. Dostarczamy także specjalistyczne OC zawodowe, przeznaczone np. dla adwokatów, lekarzy czy przewoźników.

  Czego dotyczą dodatkowe klauzule, oferowane przez firmy ubezpieczeniowe w OC działalności?

  W zależności od wielkości podejmowanych zleceń i ich specyfiki, posiadanego sprzętu czy prowadzonej współpracy z innymi podmiotami, warto zaopatrzyć się także w dodatkowe klauzule, zwiększające zakres ochrony ubezpieczeniowej. OC firmy lub działalności gospodarczej prowadzonej w Bydgoszczy, może objąć m.in. następujące szkody:

  • szkody wynikłe z emisji różnych substancji do powietrza, wody lub gruntu;
  • szkody powstałe poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (dostępne różne warianty, także na cały świat);
  • szkody przekraczające sumę gwarancyjną, zapewnianą przez obowiązkowe OC (tzw. „ubezpieczenie nadwyżkowe”);
  • szkody wynikające z dostarczenia dalszemu producentowi wadliwych półproduktów.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl proponują klientom zapoznanie się z tymi klauzulami, które mogą się okazać przydatne w ich przedsiębiorstwie. Warto przyjrzeć się dokładniej ich działaniu i wybrać te, w których ryzyko wystąpienia szkody jest najwyższe (lub najbardziej dotkliwe finansowo). Niewielka różnica w składce może bowiem okazać się nikłym kosztem w porównaniu do ewentualnych późniejszych roszczeń.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Bydgoszczy, za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Rozmowa z przedstawicielem multiagencji daje największą korzyść, jaką może odnieść przedsiębiorca – pomaga mu zaoszczędzić cenny czas. Bez konieczności odwiedzania wielu biur firm ubezpieczeniowych czy prowadzenia niekończących się rozmów telefonicznych, można w jednym miejscu uzyskać czytelne porównanie kilku ofert. Szersza możliwość wyboru ułatwia podjęcie świadomej i przemyślanej decyzji, a taka powinna ona być, jeżeli chodzi o zakup firmowego OC.

  ZADZWOŃ

  609 103 308