OC firmy / działalności gospodarczej Bytom

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W Polsce stale rośnie liczba pozwów sądowych i odszkodowań, które związane są z działalnością różnego rodzaju firm. Coraz częściej niezadowoleni klienci podejrzewają wykonawców prac budowlanych czy instalatorskich o popełnienie błędów w sztuce lub kierują do sądu sprawę np. przeciwko lekarzowi, który – w ich mniemaniu – dopuścił się błędu lekarskiego.

  Taki rozwój sytuacji sprawia, że – niezależnie od branży – warto posiadać solidne ubezpieczenie OC firmy lub działalności gospodarczej. W Bytomiu niezbędnych informacji na ten temat chętnie udzielają pracownicy fullpolisa.pl. Szeroki zakres ofert, do których pełnomocnictwa posiada multiagencja oraz doświadczenie i wiedza zgromadzone przez lata sprawiają, że każdy klient może otrzymać od fullpolisa.pl satysfakcjonującą ofertę na ubezpieczenie OC firmy.

  O jakie ryzyka można poszerzyć firmowe OC?

  Każde towarzystwo posiada swój odrębny katalog rozszerzeń do podstawowej polisy. Poszukując najlepszego OC firmy lub działalności gospodarczej w Bytomiu, warto zapoznać się z klauzulami dodatkowymi, które sprawiają że posiadana ochrona w znacznie większym stopniu pokrywa specyficzne dla danego podmiotu ryzyka. Rozszerzenia odpowiedzialności obejmować mogą m.in. szkody:

  • spowodowane przez pojazdy nieobjęte obowiązkową polisą OC;
  • związane z przeprowadzanymi jazdami próbnymi;
  • wyrządzone w mieniu użytkowanym na podstawie umów leasingowych itp.;
  • spowodowane przez pracę wynajętych podwykonawców.

  Do polisy można włączyć także franszyzę redukcyjną. Obniża ona wartość wypłacanych przez ubezpieczyciela odszkodowań (np. o 10%), ale jednocześnie wpływa na spadek wysokości składki. Przed uruchomieniem tego parametru warto jednak skalkulować kilka przykładowych szkód i ocenić, czy jego wprowadzenie będzie opłacalne w danej działalności.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Bytomiu dostępne za pomocą fullpolisa.pl

  Przygotowując propozycje ubezpieczeniowe dla klientów, uwzględniamy ich aktualną sytuację, opierając się o dane dotyczące wielkości przedsiębiorstwa, specyfiki jego działalności czy możliwego do zaakceptowania poziomu składki ubezpieczeniowej. Przedstawiciele multiagencji rzetelnie objaśniają skomplikowane definicje z ogólnych warunków umów, co pozwala klientowi lepiej zrozumieć sposób działania ubezpieczenia i dostarcza informacji np. na temat dokumentów, które wymagane są przez ubezpieczyciela w procesie wypłaty odszkodowania.

  ZADZWOŃ

  609 103 308