OC firmy / działalności gospodarczej Grudziądz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Ze względu na charakter świadczonych usług, prowadzenie różnorodnych prac bądź wprowadzanie produktów do obrotu, na przedsiębiorcach ciąży odpowiedzialność deliktowa i kontraktowa. Skutki czynów niedozwolonych lub nienależytego wykonania zobowiązań mogą być obciążeniem dla firmowego budżetu, niepokojącym właściciela i utrudniającym realizację bieżących zleceń.

  Warto się przed tym ochronić, kupując odpowiednią polisę OC firmy/działalności gospodarczej. W Grudziądzu dostępna jest oferta fullpolisa.pl – multiagencji współpracującej z szeregiem towarzystw ubezpieczeniowych. Porównanie zakresu ochrony i cen w jednym miejscu to znaczna oszczędność czasu.

  Dodatkowe klauzule w OC działalności

  Firmy ubezpieczeniowe posiadają w ofercie liczne rozszerzenia podstawowej odpowiedzialności. Warto zapoznać się z ich kształtem, tak by dopasować zakres ochrony do potrzeb przedsiębiorstwa i codziennych wyzwań, które pojawiają się przy realizacji zleconych prac. Oto kilka przykładów rozszerzeń, które może posiadać OC firmy lub działalności gospodarczej w Grudziądzu:

  • przeniesienie choroby zakaźnej lub zakażenia;
  • pokrycie kosztów demontażu produktów wadliwych;
  • spowodowanie szkody przez podwykonawcę;
  • zniszczenie mienia, znajdującego się pod kontrolą podmiotu objętego ubezpieczeniem.

  To tylko mała próbka dostępnych klauzul dodatkowych, które mogą się okazać przydatne. Nieco dokładniejsza ich analiza w towarzystwie doradcy pomoże „uszyć na miarę” odpowiednią polisę.
  Oferta multiagencji obejmuje także specyficzne ubezpieczenia dla danego zawodu, np.: OC pośrednika nieruchomości, OC organizatora imprezy zamkniętej czy OC detektywa – zarówno obowiązkowa odpowiedzialność ustawowa, jak i jej dobrowolne poszerzenie o dodatkową kwotę.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Grudziądzu we współpracy z fullpolisa.pl

  Dzięki wielu aktywnym pełnomocnictwom, udzielonym przez czołowych ubezpieczycieli w kraju, przedstawiciele fullpolisa.pl mogą proponować wszystkie najlepsze oferty. Zanim jednak prezentację ujrzy klient, specjalista odrzuci te warianty polis, które w ewidentny sposób nie pasują do działalności klienta, a pozostawi te propozycje, które mogą się okazać atrakcyjne. Dzięki temu porównanie ofert będzie przejrzyste, a podjęcie decyzji znacznie bardziej świadome i przemyślane, niż podczas rozmowy na temat tylko jednej oferty.

  ZADZWOŃ

  609 103 308