OC firmy / działalności gospodarczej Jabłonna

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Ważnym czynnikiem, pomagającym w ograniczaniu ryzyka przedsiębiorstwa, jest właściwie dobranie polisy OC firmy/działalności gospodarczej. W Jabłonnej swoje usługi oferuje multiagencja fullpolisa.pl. Odpowiedni pakiet ubezpieczeń jest równie ważny, a w niektórych sytuacjach nawet ważniejszy, niż regularne organizowanie dla pracowników szczegółowych szkoleń, instalowanie systemów przeciwpożarowych czy korzystanie z usług solidnej kancelarii podatkowej.

  Celem posiadania polisy OC dla firmy jest zapewnienie ochrony przed roszczeniami, które pochodzić mogą od kontrahentów bądź osób trzecich, poszkodowanych przez działania przedsiębiorstwa związane z wykonywaniem zleconych prac. Dzięki temu firma unika naprawiania szkód z bieżącego budżetu, korzystając z pieniędzy od ubezpieczyciela. Środki, które pozostają do dyspozycji przedsiębiorstwa, wykorzystać można np. na realizację inwestycji.

  Bogata paleta dostępnych rozszerzeń to przydatne narzędzie do kształtowania polisy zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami, które charakteryzują daną branżę. Można w zakresie ubezpieczenia OC firmy i działalności gospodarczej (w Jabłonnej za pośrednictwem fullpolisa.pl) zawrzeć np. pojazdy znajdujące się w leasingu, wypożyczony sprzęt czy mienie, które Klient pozostawił w firmie, zlecając jego naprawę. Istnieje również szereg klauzul, dotyczących specyficznych branż, np. hotelarstwa czy organizacji imprez. W ofercie posiadamy także specjalne OC firmy/działalności gospodarczej np. dla biur rachunkowych, pośredników nieruchomości czy architektów. Wykonywanie tych zawodów obarczone jest bowiem specyficznymi ryzykami, mogącymi doprowadzić do szkód opiewających na znaczne sumy.

  Prowadząc dialog z Klientami, nie unikamy rozmowy na temat wyłączeń odpowiedzialności – wręcz przeciwnie, informacje przekazywane przez firmę zawierać będą również ewentualne powody odmowy wypłaty świadczenia przez towarzystwo ubezpieczeniowe. W długofalowej współpracy stawiamy bowiem na transparentność proponowanych ofert.

  Kompleksowa obsługa Klientów to również możliwość zaproponowania ubezpieczenia grupowego dla pracowników, indywidualnej polisy na życie dla Właściciela czy ochrona firmowej floty pojazdów. Wykupienie pakietu ubezpieczeń w jednym towarzystwie to dodatkowa okazja do wynegocjowania atrakcyjnych rabatów, na co także zwracamy uwagę.

  ZADZWOŃ

  609 103 308