OC firmy / działalności gospodarczej Kalisz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadzenie własnej firmy wiąże się z wieloma udogodnieniami, takimi jak: podejmowanie samodzielnych decyzji, komfort pracy, brak przełożonych, możliwość budowania własnej marki czy brak górnej granicy wynagrodzenia. Nie należy jednak zapominać o jednoczesnej odpowiedzialności za działania swoje i swoich pracowników.

  Wyrządzenie niezamierzonej szkody swojemu kontrahentowi lub innemu podmiotowi, niezależnie czy to szkoda na mieniu czy na osobie, powoduje powstanie odpowiedzialności deliktowej i konieczność wypłaty odszkodowania. Podobnie jest w przypadku odpowiedzialności kontraktowej, a oba te pojęcia zdefiniowane są w przepisach prawa.

  Instrumentem finansowym, który zapewnia ochronę na wypadek tego typu zdarzeń jest ubezpieczenie OC firmy lub działalności gospodarczej. W Kaliszu szczegółowych informacji na ten temat udzielają przedstawiciele fullpolisa.pl, którzy mogą też przygotować przykładowe oferty, odpowiadające profilowi ryzyka danego przedsiębiorstwa.

  Klauzule rozszerzające odpowiedzialność towarzystwa w ubezpieczeniu OC firmy

  Dzięki dostępności szeregu klauzul dodatkowych, które nie są automatycznie włączane do polisy, każdy podmiot może wybrać odpowiedni dla siebie zakres ochrony. Warto spojrzeć na nie znacznie bardziej wnikliwie, niż w przypadku dodatków do ubezpieczenia OC prywatnego pojazdu – w przypadku firmy klauzule dodatkowe mają dużo większe znaczenie i mogą decydować o wypłacie lub jej braku w przypadku znacznych kwot pieniężnych. OC firmy i działalności gospodarczej w Kaliszu może posiadać rozszerzoną ochronę na szkody:

  • związane z przebiegiem firmowej imprezy (wyłączone z zakresu są imprezy masowe);
  • w mieniu pozostającym pod kontrolą ubezpieczonego podmiotu;
  • związane ze zniszczeniem instalacji podziemnych;
  • wyrządzone osobom fizycznym, działającym na rzecz ubezpieczonej firmy (pracownikom i partnerom).

  Multiagencja może zaproponować także specjalne OC zawodowe, np. dla osób świadczących usługi informatyczne, instruktorów czy rzeczoznawców majątkowych bądź detektywów (szersza lista zawodów dostępna jest u przedstawiciela).

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Kaliszu we współpracy z fullpolisa.pl

  Główną korzyścią, jaką można odnieść dzięki multiagencji, jest dostęp do wielu różnych ofert w jednym miejscu. Pozwala to uniknąć trudów samodzielnego poszukiwania ubezpieczenia, a informacje udzielane przez doświadczonych przedstawicieli dodatkowo ułatwiają wybranie najlepszej polisy dla swojej firmy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308