OC firmy / działalności gospodarczej Kielce

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każdy z rodzajów działalności posiada swoją określoną specyfikę, do której dopasowuje się środki zapewniające bezpieczeństwo w realizacji codziennych prac. Istnieje jednak pewien wspólny mianownik, łączący wszystkie przedsiębiorstwa. Jest nim konieczność ponoszenia odpowiedzialności za szkody wyrządzone innym podmiotom w ramach prowadzonych prac, niezależnie czy dotyczą one mienia czy osoby.

  Skuteczną ochronę przed samodzielnym zaspakajaniem ewentualnych roszczeń stanowi dobrze dobrane ubezpieczenie OC firmy lub działalności gospodarczej. W Kielcach swoją pomoc w tym zakresie oferuje multiagencja fullpolisa.pl, udzielająca rzetelnych informacji na temat dostępnych na rynku ofert.

  Dodatkowe ryzyka, dopasowujące zakres ochrony w polisie do konkretnej firmy

  Ubezpieczyciele proponują szereg klauzul rozszerzających zakres ochrony, co pozwala dopasować ją do specyfiki przedsiębiorstwa. OC firmy lub działalności gospodarczej w Kielcach może pokrywać m.in. koszty szkód:

  • wynikłych z emisji jakichkolwiek substancji szkodliwych do atmosfery, wody czy gruntu;
  • dotykających mienia znajdującego się pod kontrolą ubezpieczonego przedsiębiorstwa;
  • wynikłych z pracy podwykonawców;
  • spowodowanych użyciem pojazdów, których nie obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie OC.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl zręcznie dobierają zakres ochrony do wymagań firmy, rekomendując skorzystanie z tych rozszerzeń, które faktycznie są spójne z jej ryzykiem. Pomimo dostępności aż kilkudziesięciu klauzul dodatkowych, o jakości polisy nie świadczy ich ilość, ale dopasowanie do charakterystyki przedsiębiorstwa.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Kielcach dzięki fullpolisa.pl

  Multiagencja posiada w ofercie ubezpieczenia czołowych towarzystw, spośród których przedstawiciele dobierają najlepszy wariant dla danego klienta. Pod uwagę biorą przy tym obszar działania przedsiębiorstwa, jego wielkość, charakterystyczne dla branży w której działa klient ryzyka oraz odpowiedni poziom składki – taki, który nie będzie obciążać budżetu firmy w nadmiernym stopniu.

  Współpraca z fullpolisa.pl to oprócz tego również możliwość pozostawania na bieżąco z pojawiającymi się na rynku propozycjami – na życzenie klienta przedstawiciel skontaktuje się, gdy pojawi się nowe ubezpieczenie, gwarantujące szerszy zakres ochrony lub bardziej konkurencyjny poziom składki.

  ZADZWOŃ

  609 103 308