OC firmy / działalności gospodarczej Konin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W każdej działalności gospodarczej występuje ryzyko nieumyślnego wyrządzenia szkody innemu podmiotowi, za którą ponosi się odpowiedzialność cywilną. Samodzielne wypłacanie odszkodowań poszkodowanym jest możliwe, jeżeli wysokość roszczeń nie jest zbyt wysoka dla przedsiębiorstwa. Jak jednak zorganizować środki na naprawienie szkody np. gdy prowadzimy firmę sprzątającą, a zniszczony przez pracownika sprzęt (będący własnością klienta) wart jest kilkaset tysięcy złotych?

  Optymalnym instrumentem do pokrywania kosztów szkód wyrządzanych innym podmiotom jest ubezpieczenie OC firmy lub działalności gospodarczej. W Koninie oferty najlepszych ubezpieczycieli przedstawia fullpolisa.pl. Pomaga ona dobrać kształt umowy do charakteru ryzyka, z jakim spotyka się klient, tak by uzyskał on kompleksową ochronę za niewygórowaną kwotę.

  Jak dobrać ryzyko w ubezpieczeniu OC firmy do profilu swojej działalności gospodarczej?

  W modelowaniu kształtu polisy na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa pomaga otwarta rozmowa z przedstawicielem fullpolisa.pl i sprecyzowanie szczegółów dotyczących prowadzonej działalności. Dodatkowe klauzule, dopisywane do podstawowego wariantu ubezpieczenia, poszerzają bowiem zakres ochrony w ważnych sferach. Dotyczą one m.in. szkód:

  • wyrządzonych własnym pracownikom;
  • zaistniałych podczas jazd próbnych;
  • powstałych w nieruchomościach, które są wynajmowane przez ubezpieczoną firmę;
  • spowodowanych przez przekazanie wadliwych półproduktów.

  Na wysokość ubezpieczenia OC firmy lub działalności gospodarczej w Koninie wpływ ma również franszyza redukcyjna. Jest to wyrażona procentowo część odszkodowania, którą klient zobowiązuje się pokryć samodzielnie, żeby uzyskać niższą cenę za ubezpieczenie. Rozważając jej wprowadzenie do ubezpieczenia warto wziąć pod uwagę zarówno potencjalną korzyść w postaci niższej składki, jak i ewentualną wysokość wkładu własnego, czyli wspomnianej wcześniej części odszkodowania, pozostającej w gestii ubezpieczonego.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Koninie dzięki fullpolisa.pl

  Przedstawiciele multiagencji, dzięki wysokiej wiedzy i bogatemu doświadczeniu, mogą skutecznie pomóc klientowi poruszać się w skomplikowanym świecie ubezpieczeń. Omówią oni w zrozumiały sposób złożone definicje i treść poszczególnych paragrafów ogólnych warunków umowy, dołączanych do każdej z polis. Łatwiej jest dzięki temu poznać dokładnie sposób działania swojego ubezpieczenia i być świadomym, w jakich sytuacjach można się spodziewać wypłaty.

  ZADZWOŃ

  609 103 308