OC firmy / działalności gospodarczej Konstancin Jeziorna

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każdy, kto dba o jak najlepsze wyniki swojej firmy, wie o tym że przed istniejącymi ryzykami trzeba się bronić aktywnie. Skuteczne przeciwdziałanie skutkom finansowym ewentualnych szkód opiera się w dużej mierze o właściwie dobrany pakiet ubezpieczeń, w tym OC firmy lub działalności gospodarczej. W Konstancinie-Jeziornie pośrednictwo w zakupie i obsłudze tego typu umów oferuje multiagencja fullpolisa.pl.

  Polisa OC firmy powoduje, że zaistniałe szkody na osobie lub mieniu, powstałe wskutek wykonywania pracy, naprawia w imieniu Klienta ubezpieczyciel. Istnieje wiele branż, w których spowodowanie nawet jednej szkody wiąże się z koniecznością zapłaty wysokiej sumy na rzecz poszkodowanego, która – w razie pozostawania bez ubezpieczenia OC – może nawet zachwiać stabilność finansową firmy.

  Rozszerzenia głównej umowy dodatkowo uzupełniają zakres ochrony, czyniąc ofertę bardziej dopasowaną do konkretnych oczekiwań Klientów. Specjaliści fullpolisa.pl dbają o to, by OC firmy i działalności gospodarczej w Konstancinie-Jeziornie oraz okolicach odpowiadało profilowi danej firmy, uwzględniało kluczowe ryzyka. Jeżeli jest to sklep spożywczy, to szczególną opieką objąć należy przechowywany na półkach towar, gdy mamy do czynienia z firmą budowlaną, warto rozszerzyć polisę o szkody wywołane przez używane ciężkie maszyny i specjalistyczny sprzęt. Dla przedsiębiorstwa trudniącego się przewozem i spedycją, kluczową kwestią będzie ściągnięcie z siebie odpowiedzialności w razie zdarzeń, skutkujących uszkodzeniem transportowanego towaru, zwłaszcza gdy będzie to np. ciężarówka pełna drogocennego sprzętu elektronicznego.

  Na spotkaniach z Klientami dokładnie opisujemy sytuacje związane z wyłączeniami odpowiedzialności, które to zawarte są zawsze w Ogólnych Warunkach Umów i budzą niejednokrotnie duże emocje. Dzięki takiemu ustaleniu sposobu działania ubezpieczenia łatwiej jest zrozumieć, kiedy można spodziewać się pewnej wypłaty od ubezpieczyciela, a kiedy nie można liczyć na jakiekolwiek pieniądze. Każda z sytuacji jest oczywiście inna, jednak możliwe jest ogólne ustalenie, kiedy i jak działa OC firmy lub działalności gospodarczej. W Konstancinie-Jeziornie udzielaniem takich informacji i prezentowaniem najkorzystniejszych ofert zajmuje się fullpolisa.pl. Proponujemy również OC stricte branżowe, właściwe dla danej grupy zawodowej, w której takie polisy są obowiązkowe.

  ZADZWOŃ

  609 103 308