OC firmy / działalności gospodarczej Legionowo

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Podporą każdego przedsiębiorcy, niezależnie od branży, są wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie podatków, procedur bezpieczeństwa, obsługi prawnej czy ubezpieczeń OC firmy i działalności gospodarczej. W Legionowie dostęp do najlepszych ofert firm ubezpieczeniowych zapewnia multiagencja fullpolisa.pl, współpracująca z szeregiem uznanych podmiotów.

  Wysokie roszczenia, z którymi w ostatnich latach występuje coraz więcej kontrahentów i osób trzecich, mogą zostać pokryte z sumy ubezpieczenia (dotyczy to zarówno szkód na osobie jak i mieniu). Dzięki temu przedsiębiorstwo łatwiej utrzyma płynność finansową, a zachowane środki przeznaczyć może np. na inwestycje w sprzęt.

  Udzielana w ramach rozszerzeń dodatkowa ochrona, to sposób na powiększenie zakresu polisy i zapewnienie firmie wyższego poziomu bezpieczeństwa finansowego. Tego typu opcjonalne elementy dobiera się z uwzględnieniem branży, w jakiej działa Klient, jej podstawowych ryzyk i możliwości finansowych Klienta. Każde OC firmy lub działalności gospodarczej w Legionowie, zawarte za pośrednictwem fullpolisa.pl różni się pod kątem wysokości składek czy umów dodatkowych. Klauzule, pozwalające na ubezpieczenie m.in.: towaru, mienia Klienta przyjętego w celu naprawy czy wypożyczonych maszyn, zapewniają spokojny sen i stabilną sytuację finansową przedsiębiorstwa, również wtedy kiedy los nie sprzyja.

  Wiele firm popadło dotychczas w niemałe tarapaty, ze względu np. na szkody spowodowane przez maszyny budowlane lub będące skutkiem nieumyślnego zaniedbania. Przy tej ostatniej sytuacji, warto poruszyć z przedstawicielem temat znaczenia poszczególnych definicji z ogólnych warunków ubezpieczenia. Każda firma inaczej bowiem definiuje zakres ubezpieczenia i poszczególne pojęcia, co także pozwala odróżnić od siebie oferty pod względem ich atrakcyjności. Przedstawiciele fullpolisa.pl w sposób przejrzysty i wyczerpujący wskazują na zasadnicze cechy każdej polisy oraz nawet na drobne niuanse, mogące mieć znaczenie w przyszłości.

  W rozmowach z Klientami opisywane jest także dokładnie każde z wyłączeń odpowiedzialności – tak, by dana osoba była świadoma tego, w jakiej sytuacji towarzystwo ubezpieczeniowe może odmówić wypłaty świadczenia. Dodatkowo, składki do OC firmy i działalności gospodarczej w Legionowie, dobierane są w taki sposób, by nie stanowiły zbyt dużego wydatku dla przedsiębiorstwa.

  ZADZWOŃ

  609 103 308