OC firmy / działalności gospodarczej Legnica

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda firma, niezależnie od profilu swojej działalności, może zostać pociągnięta do odpowiedzialności na skutek czynu niedozwolonego lub nienależytego wykonania powziętego zobowiązania. Warto zdawać sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji powyższej sytuacji i wysokości kosztów, które trzeba będzie wówczas ponieść.

  Optymalną ochronę przed nimi stanowi ubezpieczenie OC firmy lub działalności gospodarczej. W Legnicy szereg ofert dostępnych jest za pośrednictwem fullpolisa.pl. Multiagencja współpracuje z najlepszymi ubezpieczycielami w kraju, zapewniając swoim klientom szeroki wybór.

  Dodatkowe ryzyka, rozszerzające ochronę towarzystwa ubezpieczeniowego

  Oprócz odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej, polisa może obejmować także szereg dodatkowych klauzul. Wpływają one na ostateczną wysokość składki, jednakże w niektórych sytuacjach skorzystanie z nich wydaje się być wręcz niezbędne. Oto przykładowe szkody, które mogą być objęte takimi klauzulami:

  • szkody spowodowane przez podwykonawców;
  • szkody wyrządzone osobom fizycznym, zatrudnionym przez ubezpieczonego (pracownikom);
  • szkody związane z wprowadzeniem produktu do obrotu (OC za produkt);
  • szkody związane z pokryciem kosztów demontażu wadliwych produktów.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Legnicy może zawierać wiele innych rozszerzeń, o których szczegółowo informują przedstawiciele fullpolisa.pl podczas przygotowywania oferty. Warto przyjrzeć się nieco bliżej dotyczącym ich zapisom, tak by odnaleźć te najbardziej przydatne dla swojego przedsiębiorstwa.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Legnicy proponowane przez fullpolisa.pl

  Jednym z priorytetów multiagencji jest dobieranie umów ubezpieczenia do potrzeb i możliwości konkretnych klientów. Obecna oferta pozwala na elastyczne kształtowanie zakresu polisy, tak by zapewnić sobie niezbędną ochronę oraz nie przepłacać za składkę. Współpraca z fullpolisa.pl to także gwarancja bycia zawsze na bieżąco z nowinkami na rynku – gdy pojawi się atrakcyjna oferta, klient zostanie poinformowany o nowych możliwościach (jeżeli sobie tego życzy).
  Oprócz ubezpieczeń dobrowolnych, w ofercie znajdują się także polisy OC dla określonych grup zawodowych, objętych obowiązkiem ubezpieczenia, wynikającym z obowiązujących przepisów prawa. Dodatkowo, każdy z takich specjalistów może dobrowolnie podwyższyć wysokość sumy gwarancyjnej.

  ZADZWOŃ

  609 103 308