OC firmy / działalności gospodarczej Łódź

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Firmowe ubezpieczenie powinno stanowić dla przedsiębiorcy ważny instrument w budowaniu pozycji na rynku. W każdej branży zdarzają się bowiem wypadki czy niezamierzone błędy, które skutkują powstawaniem szkód. O jakości przedsiębiorstwa decyduje natomiast to, w jaki sposób dba ono o bezpieczeństwo klientów i osób trzecich oraz ich majątku. Sprawne naprawienie szkód i regulowanie roszczeń możliwe jest, gdy przedsiębiorstwo posiada solidne ubezpieczenie OC firmy i działalności gospodarczej. W Łodzi rozwiązania tego typu dostępne są w fullpolisa.pl – multiagencja zapewnia szybki i rzetelny przegląd rynku, pomagając w wyborze najlepszej umowy każdemu kto chce zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim klientom.

  Jakie rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej oferują towarzystwa w ramach firmowego OC?

  By polisa była możliwie jak najbardziej dopasowana do prowadzonej działalności, należy dokonać analizy dostępnych klauzul dodatkowych i omówić ich działanie z przedstawicielem. OC firmy i działalności gospodarczej w Łodzi, uzupełnione przez atrakcyjne rozszerzenia ochrony da przedsiębiorstwu optymalny poziom ochrony, zapewniający stabilność finansową w każdej sytuacji. Klauzule dodatkowe mogą obejmować m.in. szkody:
  związane z używaniem materiałów wybuchowych oraz fajerwerków;

  • związane z przeniesieniem zakażenia bądź choroby zakaźnej;
  • zaistniałe podczas firmowej imprezy (z wyłączeniem imprez o charakterze masowym);
  • dotyczące mienia, które ubezpieczony użytkuje na podstawie umowy najmu, leasingu czy dzierżawy itp.

  Możliwych rozszerzeń odpowiedzialności jest dużo więcej, a szczegółowe informacje na temat sposobu ich działania i wyłączeń odpowiedzialności są udzielane przez pracowników fullpolisa.pl.
  Innym sposobem, który pozwala dobrać odpowiedni zakres ubezpieczenia i wysokość składki są franszyzy redukcyjne. Pozwalają one pozostawić sobie część odpowiedzialności (np. 10%), a resztę scedować na ubezpieczyciela, który w zamian obniży cenę polisy.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Łodzi za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Współpraca z multiagencją pozwala klientom być zawsze na bieżąco z aktualną sytuacją na rynku. Przedstawiciele udzielają informacji na temat pojawiających się nowości, dzięki czemu unika się płacenia zbyt wysokich składek za przestarzałe ubezpieczenia. Dostęp do wielu ofert to także możliwość wybrania takiego zakresu ubezpieczenia, który najlepiej wpisze się w potrzeby i możliwości danego przedsiębiorstwa.

  ZADZWOŃ

  609 103 308