OC firmy / działalności gospodarczej Łomianki

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda z firm, stawiających sobie za cel uzyskanie stabilnej pozycji rynkowej i generowanie przychodu na satysfakcjonującym poziomie, musi mieć zapewnioną optymalną płynność finansową. Zdecydowanie pomaga w tym solidnie dobrane ubezpieczenie OC firmy/działalności gospodarczej. W Łomiankach tego typu ochronę przed skutkami finansowymi szkód wyrządzonych kontrahentom i osobom trzecim, zapewnia multiagencja fullpolisa.pl.

  Dzięki posiadaniu stosownej umowy z towarzystwem ubezpieczeniowym, powstałe roszczenia mogą być zaspokojone ze środków gwarantowanych przez polisę, a opisanych w pozycji: suma ubezpieczenia. Za relatywnie niewielką składkę, każde przedsiębiorstwo jest w stanie skutecznie ochronić się przed wydatkami, które – w innej sytuacji – mogłyby znacznie naruszyć firmowy budżet.

  Każda z firm ubezpieczeniowych prezentuje opcjonalne rozszerzenia, z którymi warto się zapoznać, by skuteczniej ustrzec się przed skutkami szkodliwych zdarzeń w przyszłości. Mogą one obejmować m.in. maszyny i sprzęt, nad którymi ubezpieczony sprawuje pieczę na podstawie umowy najmu, leasingu, dzierżawy czy w innej formie. Brak OC firmy lub działalności gospodarczej w Łomiankach bądź w jakiejkolwiek okolicznej miejscowości, mógłby spowodować tragiczne skutki, gdyby uszkodzeniu uległ drogocenny, specjalistyczny sprzęt, wykorzystywany w fabryce. Tego typu urządzenia mogą być warte setki tysięcy złotych, a takiego wydatku większość nie jest w stanie pokryć z własnej kieszeni.

  Wprowadzając Klienta w tajniki ubezpieczeń wyszczególniamy obowiązujące w danej umowie wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa, co pozwala na bardziej świadome korzystanie z posiadanych polis.

  Poszukując optymalnej oferty OC firmy/działalności gospodarczej w Łomiankach, warto zwrócić uwagę na fullpolisa.pl. Specjaliści dostępni są przez większą część dnia, w przeciwieństwie do wielu biur stacjonarnych, chętnie pomagają rozwikłać różne ubezpieczeniowe „zagadki” oraz podchodzą do każdego z Klientów w sposób indywidualny. To ważne, ponieważ dostosowanie oferty do danego przedsiębiorstwa nie ma na celu sprawienia przyjemności Klientowi, tylko coś znacznie bardziej ważnego – skuteczne zapobieganie pojawianiu się wielotysięcznych kosztów, związanych z zaistniałymi szkodami. Multiagencja zajmuje się także prywatnymi ubezpieczeniami na życie, samochodów, mieszkań i innymi, po które również zapraszamy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308