OC firmy / działalności gospodarczej Malbork

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Niejednokrotnie zdarza się, że środki pozostające w firmie, które przeznaczone były na zakup nowego sprzętu lub reklamę, trzeba wypłacić poszkodowanemu klientowi lub osobie trzeciej. Przypadkowe błędy, awarie sprzętu czy niedopatrzenia pracowników zdarzają się, a ich skutkiem są roszczenia kierowane pod adresem firmy. Można się jednak skutecznie ochronić przed takimi sytuacjami, zaopatrując się w polisę ubezpieczeniową. Chcąc poznać ofertę na OC firmy lub działalności gospodarczej w Malborku, warto zgłosić się do fullpolisa.pl. Przedstawiciele mogą zaprezentować dowolny zakres ubezpieczenia, w oparciu o analizę sytuacji przedsiębiorstwa i stworzenie jego profilu ryzyka.

  Jakie rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej oferują towarzystwa w ramach firmowego OC?

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Malborku, ze względu na specyfikę branży w której działa dany podmiot, może przyjmować różny kształt. Choć jego bazą jest zawsze odpowiedzialność deliktowa i kontraktowa, to możliwe rozszerzenia odpowiedzialności dobiera się już konkretnie pod daną działalność. Przykładowe klauzule dodatkowe obejmują szkody:

  • powstające w wyniku użycia np. młotów pneumatycznych bądź innych tego typu sprzętów;
  • będące powodem wystąpienia czystych strat finansowych;
  • dotyczące prowadzonej działalności hotelarskiej (np. uszkodzenie mienia gości hotelowych);
  • mające miejsce podczas jazd próbnych (np. komis lub salon samochodowy).

  Możliwych rozszerzeń jest znacznie więcej, jednak nie sposób ujmować w takim zestawieniu aż kilkudziesięciu różnych ryzyk. Zapraszamy do omówienia tych klauzul, które mogą się przydać w Państwa działalności w rozmowie z przedstawicielem fullpolisa.pl. Po uzyskaniu informacji na temat profilu działalności, jej wielkości i zasięgu terytorialnego, pracownik multiagencji zaprezentuje rekomendowane dla niej dodatkowe klauzule.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Malborku dostarczane przez fullpolisa.pl

  Szeroki dostęp do sprawdzonych, najlepszych rozwiązań na rynku sprawia, że każdy z klientów multiagencji może uzyskać ubezpieczenie adekwatne do ryzyka jego przedsiębiorstwa. W ofercie znajdują się polisy zarówno dla mniejszych podmiotów, jak i dla wielkich firm. Przy kalkulacjach bierzemy pod uwagę zadeklarowaną przez klienta dopuszczalną wysokość składki oraz klauzule rozszerzające odpowiedzialność towarzystwa, wzbogacające zakres udzielanej ochrony.

  ZADZWOŃ

  609 103 308