OC firmy / działalności gospodarczej Małopolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Towarzystwa ubezpieczeniowe stale wychodzą naprzeciw potrzebom działających na rynku firm, oferując coraz bogatsze warianty ochrony od odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej. Zaspokojenie roszczeń kontrahentów i osób trzecich, za szkody zarówno na mieniu, jak i na osobie, ściąga z przedsiębiorstwa pewną grupę obciążeń finansowych. Żeby móc w pełni skorzystać z tych udogodnień, należy zakupić polisę OC firmy lub działalności gospodarczej. W Małopolskim szeroką paletę rozwiązań proponuje fullpolisa.pl. Multiagencja posiada pełnomocnictwa udzielone przez czołowe firmy ubezpieczeniowe, co pozwala na dobranie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

  Rozszerzenia umowy, oferowane do polis OC działalności gospodarczej

  Każde z towarzystw oferuje dodatkowe klauzule, które zwiększają zakres udzielanej ochrony. Mogą one obejmować m.in. szkody:

  • wynikłe z emisji jakichkolwiek szkodliwych substancji do powietrza, gruntu czy wody;
  • spowodowane przez niedostarczenie energii (np. cieplnej) lub spowodowane przez dostarczaną energię;
  • spowodowane przez podwykonawców;
  • skutkujące koniecznością demontażu wadliwych produktów (obejmuje pokrycie kosztów tej operacji).

  Staramy się w rozmowie z klientem przedstawić przede wszystkim te rozszerzenia, które mogą się okazać najbardziej przydatne w jego przedsiębiorstwie. OC firmy lub działalności gospodarczej w małopolskim może zostać idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb, bez konieczności przepłacania za zbędne dodatki lub posiadania ubezpieczenia, które nie chroni podstawowych ryzyk.

  W większości ofert dostępna jest także franszyza redukcyjna. Jest to narzędzie, które może spełniać pożyteczną rolę, jednak zanim się go użyje, warto zdać sobie sprawę ze sposobu jego działania. Obniża ono bowiem wysokość odszkodowania, wypłacanego przez ubezpieczyciela, o określony procent. Jeżeli jest to np. 15%, a roszczenie wynosi 50 000 zł, to kwotę 7 500 zł klient musi wyciągnąć z własnej kieszeni. W zależności od rozmiaru przedsiębiorstwa i charakterystyki branży, zdarza się że taka franszyza jest opłacalna, gdyż może znacznie obniżyć wysokość opłacanej składki.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Małopolskiem dostępne za pomocą fullpolisa.pl

  W rozmowie z klientem możemy poddać analizie zakres poszczególnych wariantów, wysokości składek, wyłączenia odpowiedzialności czy dodatkowe klauzule rozszerzające działanie polisy. Rzetelny przegląd rynku, dokonany przed wyborem ubezpieczenia, ułatwia podjęcie decyzji co do której klient będzie miał stuprocentową pewność. Współpraca z multiagencją to także możliwość bycia zawsze na bieżąco z aktualną ofertą – w razie pojawienia się nowych możliwości przedstawiciel skontaktuje się, by poinformować o nich klienta.

  ZADZWOŃ

  609 103 308