OC firmy / działalności gospodarczej Marki

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  By prowadzona firma możliwie najlepiej prosperowała, dobrze jest skoncentrować się na wszystkich składnikach aktywnego zarządzania ryzykiem. Zaraz obok właściwie opracowanych procedur bezpieczeństwa czy np. sprawnie działających systemów przeciwpożarowych, swoją pozycję odnajduje solidne ubezpieczenie OC firmy/działalności gospodarczej. W Markach korzystać można z ofert z całego kraju, proponowanych przez fullpolisa.pl Dzięki przeniesieniu odpowiedzialności na ubezpieczyciela, przedsiębiorstwo nie musi samodzielnie pokrywać kosztów związanych z naprawieniem szkody, wyrządzonej kontrahentowi lub osobie trzeciej. Sprawia to, że łatwiej jest podtrzymać płynność finansową firmy i realizować plany związane np. z zakładanymi inwestycjami.

  Gdzie ma działać OC firmy lub działalności gospodarczej? W Markach, całym kraju bądź zagranicą? Poszczególne oferty dostosowane są do potrzeb różnych przedsiębiorców, a zadaniem specjalistów multiagencji jest ich elastyczne dostosowanie do konkretnego przypadku. Możliwe do wykupienia rozszerzenia podstawowej umowy ubezpieczenia stwarzają natomiast szansę na zapewnienie sobie dodatkowej ochrony, ważnej w danego rodzaju działalności. Może ona dotyczyć np. szkód związanych z wystąpieniem katastrofy budowlanej czy zniszczenia artykułów spożywczych, spowodowanego przerwą w dostawie energii elektrycznej (lodówki i zamrażarki) i innych, specyficznych dla danej branży ryzyk, dobrze znanych poszczególnym przedsiębiorcom.

  Pokazując gotową prezentację, wyszczególniamy w niej wyłączenia odpowiedzialności – różne w zależności od towarzystwa, a obowiązkowe do odnotowania przez Klienta. Chcemy bowiem, żeby każdy kto nam zaufa, był świadom zakresu posiadanego ubezpieczenia. Potrafimy dobrać polisy zarówno w podstawowym wariancie, z niskimi składkami ale i wąskiej ochronie, jak i szerokie, kompleksowe pakiety, stwarzające możliwość wypłaty w wielu rozmaitych okolicznościach.

  OC firmy i działalności gospodarczej w Markach, zakupione za pośrednictwem fullpolisa.pl, to stały dostęp do specjalistów, z którymi skontaktować się można zdalnie. Pojedyncze pytanie, wątpliwość czy chęć dokupienia opcji dodatkowej nie wiążą się więc każdorazowo z wyjazdem do siedziby towarzystwa ubezpieczeniowego, czy wielokrotnym wykonywaniem połączeń telefonicznych do „nieuchwytnego” agenta.

  ZADZWOŃ

  609 103 308