OC firmy / działalności gospodarczej Nowy Sącz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda z firm, niezależnie czy obecna jest na rynku od lat, czy dopiero stawia pierwsze kroki w danej branży, powinna być wyposażona w solidne ubezpieczenie OC. Zapewnia ono ochronę na wypadek szeregu niekorzystnych zdarzeń, odciążając budżet firmowy i zapewniając mu stabilność.

  Poszukując najlepszego OC firmy lub działalności gospodarczej w Nowym Sączu, warto zwrócić się do fullpolisa.pl. Pośrednik ten gwarantuje atrakcyjne stawki, zakres ubezpieczenia dobrany do indywidualnych potrzeb oraz sprawną obsługę aktywnych umów.

  Jak dobrać ryzyko w ubezpieczeniu OC firmy do swojej działalności gospodarczej?

  Każda polisa OC obejmuje szkody deliktowe (będące następstwem czynu niedozwolonego) oraz – w przeważającej większości dostępnych rozwiązań – szkody będące konsekwencją nienależytego wykonania zobowiązania (kontraktowe). OC firmy lub działalności gospodarczej w Nowym Sączu, zawarte za pośrednictwem fullpolisa.pl, może też zostać poszerzone o dodatkowe klauzule, specyficzne dla branży w której działa klient. Przedstawiciele multiagencji prezentują klientom możliwe komponenty, które można włączyć w zakres polisy. Ochrona może być poszerzona o szkody:

  • związane z przenoszeniem chorób zakaźnych bądź zakażeń;
  • wyrządzone w związku z jazdą próbną;
  • dokonane na nieruchomościach, które firma wynajmuje od innego podmiotu;
  • spowodowane działaniem ciężkiego sprzętu, np. młotów pneumatycznych, kafarów, etc.

  W niektórych firmach ilość dodatkowych klauzul może sięgać nawet kilkudziesięciu sztuk, a więc wybór jest bardzo szeroki. Prezentowane oferty mogą zawierać również franszyzę redukcyjną, która obniża wysokość świadczenia o określoną część (wyrażoną procentem), a – co za tym idzie – sprawia, że ubezpieczenie staje się tańsze.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Nowym Sączu we współpracy z fullpolisa.pl

  Dzięki dostępowi do ofert czołowych ubezpieczycieli, pracownicy fullpolisa.pl mogą dobrać zakres polisy ściśle do wymagań danego przedsiębiorcy. Stawiają oni na zadowolenie klienta, pomagając mu wdrożyć rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo finansowe firmy, zamiast koncentrować się jedynie na sprzedaży swojego produktu, co niestety niejednokrotnie zdarza się w przypadku agentów wyłącznych.
  Multiagencja może zaproponować także ubezpieczenia stworzone z myślą o konkretnych grupach zawodowych, jak np. OC instruktora, OC rzeczoznawcy majątkowego czy OC usług informatycznych.

  ZADZWOŃ

  609 103 308