OC firmy / działalności gospodarczej Nowy Targ

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Solidny pakiet ubezpieczeń firmowych powinien zawierać w sobie wysoką ochronę na wypadek wyrządzenia szkód osobom trzecim. Pomaga to uchronić się przed konsekwencjami finansowymi, związanymi z koniecznością zaspakajania roszczeń pochodzących od poszkodowanych. Znacznie łatwiej bowiem przewidzieć w budżecie wydatek w postaci składki ubezpieczeniowej w stałej wysokości, niż samodzielnie oszacować wielkość szkody, która może mieć miejsce dopiero w przyszłości. Najlepsze OC firmy i działalności gospodarczej w Nowym Targu można zakupić za pośrednictwem fullpolisa.pl. Szeroka oferta i umiejętność indywidualnego dopasowania kształtu umowy sprawiają, że klienci multiagencji posiadają odpowiedni zakres ochrony za niewygórowaną cenę.

  Dodatkowe ryzyka, rozszerzające zakres ochrony towarzystwa ubezpieczeniowego

  O charakterze posiadanego ubezpieczenia decydują w dużej mierze zawarte w nim klauzule dodatkowe, dopasowane do specyfiki branży i podejmowanych prac. W OC firmy i działalności gospodarczej w Nowym Targu można zawrzeć rozszerzenia odpowiedzialności towarzystwa, obejmujące m.in. szkody:

  • związane z kosztami demontażu wadliwych produktów;
  • dotyczące mienia znajdującego się pod kontrolą firmy objętej ubezpieczeniem;
  • na mieniu, będącym w posiadaniu ubezpieczonego na zasadzie leasingu, dzierżawy itp.;
  • spowodowane przez pojazdy nieobjęte ubezpieczeniem OC (obowiązkowym).

  Na wysokość składki ubezpieczeniowej wpływ ma także zastosowana franszyza redukcyjna. Można bowiem zadeklarować gotowość do samodzielnego regulowania części odszkodowania, np. 15%, tworząc w ten sposób tzw. „udział własny”. Choć stwarza to ewentualne obciążenie finansowe dla ubezpieczonego przedsiębiorstwa, to skutkiem jest także wyraźne zmniejszenie składki.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Nowym Targu dostępne poprzez fullpolisa.pl

  W przeciwieństwie do przedstawicieli współpracujących z tylko jednym ubezpieczycielem, pracownicy multiagencji mogą zaprezentować klientowi wiele alternatywnych rozwiązań, uwzględniających jego potrzeby. Porównanie atutów i niedoskonałości poszczególnych ofert pozwala podjąć świadomą i przemyślaną decyzję, gwarantującą przedsiębiorstwu bezpieczeństwo finansowe.

  Multiagencja w swojej ofercie posiada także ubezpieczenia dla danych grup zawodowych, np. OC organizatora imprezy zamkniętej, OC detektywa czy OC pośrednika nieruchomości.

  ZADZWOŃ

  609 103 308