OC firmy/działalności gospodarczej Nysa

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuOdpowiedzialność za skutki deliktu lub nienależytego wykonania kontraktu może skutecznie „uziemić” niemal każdą działalność. Drobne szkody z reguły można naprawić samodzielnie, jednak co zrobić, jeżeli wartość roszczenia okazuje się przekraczać aktualne możliwości przedsiębiorstwa? Warto przed taką ewentualnością się ochronić, kupując polisę OC firmy lub działalności gospodarczej. W Nysie dostęp do najlepszych umów zapewnia multiagencja ubezpieczeniowa fullpolisa.pl. Posiadanie odpowiedniego wariantu ubezpieczenia uwolni firmę od samodzielnego ponoszenia kosztów związanych z błędami podczas realizacji zleceń.

Czego dotyczą dodatkowe klauzule, proponowane przez ubezpieczycieli w OC działalności?

Rozszerzenie odpowiedzialności w polisie pełni ważną funkcję, bowiem dostosowuje jej zakres do najważniejszych ryzyk w danym przedsiębiorstwie. Ubezpieczenie może być rozszerzone o dodatkowe klauzule, dotyczące szkód:

  • powodujących wystąpieniem czystych strat finansowych;
  • spowodowanych przez podwykonawców firmy;
  • związanych z przenoszeniem chorób zakaźnych;
  • wynikłych z emisji szkodliwych substancji do wody, gruntu, itd.

Wymieniony szkody to jedynie przykłady – dostępnych jest kilkadziesiąt różnego typu klauzul. Ponadto, OC firmy i działalności gospodarczej w Nysie może posiadać franszyzę redukcyjną. Obniża ona wysokość składki oraz wartość wypłacanych przez ubezpieczyciela odszkodowań o określony procent, np. 10%. Przed podjęciem decyzji o uruchomieniu franszyzy należy dokonać prostej kalkulacji, uwzględniającej wielkość typowych w danej branży szkód i porównać ją z wpływem, jaki ma franszyza na wysokość składki.

OC firmy lub działalności gospodarczej w Nysie oferowane przez fullpolisa.pl

Przedstawiciele fullpolisa.pl analizują profil ryzyka danej firmy, zadając kilka niezbędnych pytań, a następnie – na jego podstawie – wybierają najbardziej odpowiednie rozwiązania. Poznanie specyfiki działania przedsiębiorstwa pomaga im w odnalezieniu optymalnych propozycji ubezpieczeniowych.
Klient dostaje kilka wariantów do wyboru, w których zaznaczone zostają wysokości składek, zakres ubezpieczenia i wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa. Pomoc pracownika multiagencji w podjęciu najlepszej decyzji polega także na wytłumaczeniu klientowi zawiłych pojęć, które niekiedy pojawiają się w ofertach ubezpieczycieli.

ZADZWOŃ

609 103 308